1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MatGar, Listopad 18, 2009.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Wczoraj się dowiedziałem iż można zadzwonić na infolinię Microsoftu i wcisnąć im np kit że nam luzy w analogach, i w ten sposób można dostać drugiego pada. I mam do was w związku z tym parę pytań.
    1. Czy jeżeli mam przerobioną konsolę, to jeżeli im podam jej numer seryjny to czy mogę się spodziewać bana?
    2. Jeżeli trafię na jakiegoś wyjątkowo uciążliwą osobę i nie łyknie kitu o zepsutym padzie, i będzie kazała nam wysłać do nich pada, to co mam wtedy robić?
    3. Jeżeli wszystko pójdzie ok, to po jakim czasie mogę się spodziewać nowego pada?
    4. Jeżeli mam xboxa białego, to czy mogę poprosić o czarnego pada?
    5. Tu proszę żeby wypowiadały się osoby które już robiły ten trick, i mam prośbę żeby powiedzieli, jakie osoby napotkali na infolinii, czy pad im doszedł itp. Proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    złodziej

4. Shark

Shark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    już ta opcja nie działa :D

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja się tylko pytam, po za tym na serio mam już dość spore luzy w lewym analogu :( Nie działa :O? Czytałem że ma się rok gwarancji na akcesoria, a mi gwarancja upływa w lipcu 2010.

6. misieq360

misieq360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DST
    są już tematy na forum o tym jak to nazywasz "tricku" to się po polsku nazywa WYŁUDZENIE. Działa jeżeli masz dobrą nawijkę to nie zapyta o paragon zakupu, nie bedzie wysyłania do nich starego pada. Wszystko zależy od Twojego szczęścia i tego co i w jaki sposób powiesz. Próbuj, jeżeli Ci zależy bo to nadal działa.

Mam nadzieje, że pomogłem rozwiać Twoje wątpliwości.

7. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Jeśli ją przerobiłeś, to już na pewno masz bana w związku z listopadową falą banów.

8. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Pamiętaj o dobrej nawijce , musisz być pewny siebie a jak ona będzie mówić coś typu paragon itp. to staraj się unosić głos z tekstami typu ''płace oczekuje a wy mi tu jakiś kit wciskacie'' :p a wtedy pójdzie wszystko po twojej myśli

9. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    ja tam zadzwoniłem jakis czas temu i wysłali mi nowego pada a tego ktorego juz posiadałem "zepstutego" mialem sobie zostawic :)

10. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xboxa przerobiłem 10 listopada 2009 roku, i od tamtego czasu w ogóle nie podłączałem go do internetu więc wątpię żebym miał bana. AnarchyMen dzięki za pomoc :)
    Może być coś takiego :p?
    Ja: Dzień dobry
    Gosc na infolini: Dzień dobry, w czym mogę pomóc:
    J: Chciałem zgłosić problem z moim padem, gdyż lewy drążek analogowy ma bardzo duży luz i czasami nie chce powracać do pierwotnego ustawienia.
    G: Yhmm, dobrze może Pan do nas wysłać zepsutego pada, lub jakiś paragon czy coś takiego?
    J: (donośnym głosem .) Proszę Pana/Panią xboxa posiadam 3,5 miesiąca i nie spodziewałem się że mój kontroler tak szybko może się popsuć, i po za tym do późnych godzin jestem w pracy i nie jestem w stanie wam go wysłać.
    Jeżeli nie chcieliby żadnych paragonów czy coś takiego to dziękuję, do widzenia i bay .
    Czy coś takiego ich przekona :p?
    I jeszcze jedno, gdyby chcieli numer seryjny to gdybym powiedział że jestem w pracy i nie mam jak go wziaść to by łykneli :p?

11. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Pamiętaj zawsze możesz odłożyć słuchawkę i kiedy indziej zadzwonić , może trafisz na innego konsultanta oni mogą mieć inną gatke niż myślisz , poprostu musisz kontrolować rozmowę :D powodzenia

12. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok, rozumiem, a tobie za pierwszym razem się udało? I jeżeli tak to powiedz w jakich godzinach dzwoniłeś i Ci się udało, bo oni tam mają zmiany, i chciałem się zapytać w jakich godzinach jest ta osoba która sie nic nie czepia .

13. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Mi się to udało:D:D:D
    Więc pierwsza pani rozmowa mówię że przyciski nie działają, ona odpowiada że wtedy nie mogą wysłać nowego.

Dzwonię znowu, tym razem Pan
    Zaczynam męczyć pytaniami jak to jest z tymi padami mówię mu że większość ludzi po prostu tak wyłudza kontrolery:p'
    A on do mnie że tak(i chyba wiedział o co kamanwięc od razu do sedna) no to pociskam kita że analog się zacina i nie da się celować w grach.
    Koleś poprosił o nr seryjny(konsolę miałem ju zarejestrowaną w ms) podaję i on mówi że mi wyśle i koniec.

Na pada czekałem ok. tygodnia,był zapakowany w zieloną folię i miał komplet dwóch baterii.
    Nie wiem czy rozdają tak pady ale mi się udało:yeye::yeye:

14. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe, no to niezły fuksior :p A czy trzeba im podawać numer seryjny konsoli? Bo mam przerobioną konsolę, i jak dostaną mój numer seryjny to już pewnie ban, czy nie tak?

15. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Jeżeli twoja konsola jest Oflagowana połączona od bodajże 10 listopada do live to masz bana tzn. wyłapiesz go odrazu jak podłączysz konsole , jeżeli nie podłączałeś do neta to gwarancja wciąż cię obowiązuje tzn.
    Ban Oflagowany - brak gwarancji , zgrywanie gier na dysk
    Ban - brak gwarancji , brak zgrywania :D
    A jeżeli nie grałeś na live to spokojnie dzwoń oni cię nie zbanują bo się nie podłączałeś do live :p

16. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak ja dzwoniłem to mi gośc mówił że pierwszy raz jak reklamujesz pada nie musisz go wysyłac do serwisu.Pozdro

17. peeress

peeress Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska Południowa
    a u mnie była spontaniczna gadka :)

-"Pani Dagmaro... tragedia się stała"
    -Jejku co się stało?
    -Od poniedziałku cholera wolne a mnie Pad zaczął umierać i chyba z urlopowego grania będą nici

Potem troche żałowałem tej techniki bo jechałem autem i chciałem szybko rozmowe skończyć a Pani uspakajała mnie przez 10 min jak szybko to do mnie wyśle. Podawała sposoby co mogę zrobic zeby sobie pograć itd

Pad przyszedł po 3 tygodniach. W między czasie dzwoniłem i upominałem sie

18. kawasaki

kawasaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ten sposób tylko działa na nowych konsolach?? Bo mam X-Boxa z końcówki 2007 roku już po gwarancji ale mój analog też coś "nawala" i przydało by się go wymienić na nowszy model:) Jak podam im numer seryjny konsoli to nie stwierdzą że był już stary i miał prawo się zniszczyć bo ma prawie 3 lata?:)

19. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    na akcesoria jest niestety rok gwarancji :( :p

20. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od czasu przerobienia nie miałem podłączanej konsoli do neta, nie grałem w ogóle na live, więc wątpie żebym miał bana. Gdy przywiozłem przerobioną konsolę to już jej nie podłączałem w ogóle do neta
    Grałem na live 3 razy ale to z nie przerobioną konsolą, i oryginałami :) od czasu przeróbki mam cały czas kabel od neta odpięty i w ogóle się nie połączałem

21. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Piszę nowego posta żebyście widzieli że jest nowy .
    Czy jak będę z nimi gadał przez ten telefon to jak będą mnie rejestrować, to czy wymagana jest pełnoletność? Bo niestety jeszcze miesiąca mi brakuje :(

Wczytywanie...

Poleć forum