Czy mucha może wyłączyć slima?

fanatyk22

Użytkownik
Użytkownik
Pomału zbliża się lato i co za tym idzie pokazują się owady a najgorszym chyba jest wkurzająca mucha!. I tu pytanie czy ten owad gdy usiądzie na włączniku konsoli w xbox 360 slimie ( który uruchamia się na dotyk ) może konsolę wyłączyć ? Jak tak a podejrzewam że tak to jak temu zaradzić? Ten bajer w konsoli jest moim zdaniem niepotrzebny!!!!
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie wylaczy ci konsoli bo ma za maly ciężar , musiałaby mocno pieprznąć w ten wyłącznik :D
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Chyba, że zrobi kupę wtedy nacisk się zwiększy. .
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
heh albo jak dwie muchy bedą kopulować na przycisku heh
 

maslana129

Użytkownik
Użytkownik
Lub ewentualnie gdy zrobią słoneczko
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
kurdę, oryginalny pomysł na wytknięcie dotykowego przycisku jako niepotrzebny bajer ;D

ale uważam podobnie, przy wycieraniu z kurzu ciągle tackę wysuwałem i nieptorzebnie uruchamiałem konsolę.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mi zawsze mucha wyłącza konsolę :/ zawsze jak mam jakąś epicką akcje lub zostaję sam na 10 to wlatuje taka cwaniara rozpędza się i rozkwasza na przycisku :/
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Przycisk wlaczania konsoli jest pojemnościowy, a nie rezystancyjny wiec nic malego go nie wlaczy
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Przycisk wlaczania konsoli jest pojemnościowy, a nie rezystancyjny wiec nic malego go nie wlaczy
Ty ale pojemnościowy jest właśnie bardziej czuły niż rezystancyjny . Ten drugi to coś jak fony na rysik . A pierwszy byle dotyk wykrywa poprzez wytworzony między wyświetlaczem a palcem ładunek elektryczny. Więc mucha teoretycznie by mogła uruchomić taki guzik tylko czy od strony fizycznej ona może zamknąć ten obieg czy jej nie czuć :p.

Edit : z tego co poczytałem to ludzkie ciało działa jak jak układ elektryczny i dlatego pojemnościowe wyświetlacze reagują więc mucha na 90 % nie zrobi tego...
 

Lesiu106

Użytkownik
Użytkownik
mój kolega miał tak ostatnio, ale z trzmielem. jakimś cudem ten gruby skurczybyk wleciał do chaty przez uchylone okno i pierdyknął w przycisk.
 

Do góry Bottom