Czy musi byc wlaczony komputer?

matryks

Użytkownik
Użytkownik
Czy jak podlacze monitor do xboxa , a mam zwykle glosniki(nie wbudowane w monitor) to zeby chodzil glos musi byc wlaczny komp?Jesli tak to da sie jakos zrobic aby nie musial byc wlaczony?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
nie musi być włączony, o ile dobrze mi sie wydaje co ty masz to wystarczy PRZEJŚCIE Z 2x CHINCH NA M. JACK - GOLD (711204154) - Aukcje internetowe Allegro
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
monitor pod x'a podłączasz kablem VGA lub DVI w zależności jakie masz wejście zaś kabelek żółty i czerwony przez przejściówke taka jak podał kolega wyżej podłączasz do głośników.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
matryks złośliwym leszczem jesteś ale Ci pomogę - MUSI być włączony
bo dobre serduszko mam :)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Qazimodo no ciekawe jak ? Wytłumacz mi jak ma to działać ? podłącze monitor pod x'a i żeby był dzwiek z x'a to musi być włączony komp ?? a jak głośniki są podłączone do xboxa no chyba jakoś sygnał musi isc ?? Oświeć mnie...
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
oświecam Cię :) @sheriffxPL

pytanie brzmiało czy musi być włączony komp żeby głośniki działały
a nie jak podłączyć głośniki ,jeżeli głośniki są podłączone do komputera
i normalnie jest na nich dźwięk z komputera to najlepiej podłączyć taką przejściówką jaką pokazał @jarek43_16 do wejścia liniowego komputera
a monitor podłączyź do xboxa tak jak chciał matryks :) i wtedy żeby był dźwięk na głośnikach (będzie zarówno z komputera jak i z xboxa) komputer musi być równocześnie włączony razem z monitorem i xboxem
- jeżeli jednak głośniki nie są podłączone do komputera i mają własny wzmacniacz i własne zasilanie to nie musi być włączony komputer aby był dźwięk
wszystko zamyka się w pytaniu matryksa który nie sprecyzował jakie ma głośniki i jak chce je podłączyć - się napisałem :)
przy okazji napisałem matryksowi co musi zrobić aby komp nie musiał być włączony
 

matryks

Użytkownik
Użytkownik
mam zwkle glosnii ktore sie podlacza do kompa.To jak zrobic zebym nie musial miec kompa wlaczonego.Acha i maja wlasny zasilacz.CZyli beda chodizly bez wlaczenia kompa?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
mam zwkle glosnii ktore sie podlacza do kompa.To jak zrobic zebym nie musial miec kompa wlaczonego.Acha i maja wlasny zasilacz.CZyli beda chodizly bez wlaczenia kompa?
http://x360iso.org/sprzet/10302-jak-i-czym-podlaczyc-monitor-oraz-glosniki-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a.html
 

matryks

Użytkownik
Użytkownik
a bez otwierania tych wtyczek i kupowania 5 przelaczek nie da sie?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
1. nie musi byc włączony
2. poczytaj ten temat co zapodał Raps
3. kosz
 

Do góry Bottom