Czy muszę mieć nagrywarkę z ihasem ?

Reszek

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie otóż nagrywam sobie gry na xboxa 360 i gry pod XGD2 działają normalnie gry śmigają a jak już chcę nagrać grę pod XGD3 to kiedy wkładam płytę do xboxa jest tylko napisane "uruchom grę" naciska pojawia się czarny ekran i wywala do głównego interfejsu konsoli. Czy aby nagrywać gry pod XGD3 potrzebna jest nagrywarka z ihaesem ? Jeśli tak mógł by ktoś podesłać linka gdzie takie coś kupić i ile to kosztuje ? Z góry dziękuję :D
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Niepotrzebny jest ihas. Pewnie coś nie tak nagrywasz
 

Reszek

Użytkownik
Użytkownik
Jak źle nagrywam ? Gry XGD2 zajmują 7,29GB i gra się normalnie nagrywa a gry XGD3 8,13GB się nie nagrywają bo przy verifykacj (49% bodajże) wyskakuje błąd ale przed wystartowaniem jest napisane jeszcze że nie ma miejsca na płytce i czy ma spróbować nagrać.
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Znajdź poradnik na tym forum, nagrywaj według niego i wszystko będzie działać. A rozmiarem się nie przejmuj (chyba że gra ma 16 gb lub więcej, wtedy trzeba mp3 fix użyć. Ale to temat na inną rozmowę). A jeśli nagrywasz według poradnika, i nie działa, to nie wiem. Może nagrywarka zryta, albo płyty jakieś słabe . Ja nigdy problemów nie miałem. Fakt że dużo nie wypaliłem, ledwie 5 płyt, ale każda działa bez zarzutu. A jechałem na zwykłej lg z verbatimami według poradnika.
 

Reszek

Użytkownik
Użytkownik
Mógł byś podesłać ten poradnik ? I nagrywałeś XGD3 ?
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Poradnik z łatwością sam znajdziesz. Dla ułatwienia powiem, że najszybciej w dziale dla świeżaków, bo jest chyba na samej górze. A nawet gdybym sam chciał Ci go podesłać to bym nie mógł, bo nie wiem jakie masz lt. (nie, nie będę szukał jak mi podasz. I nie, to nie ma w tym przypadku większej różnicy). I tak, nagrywałem xdg3, jako pierwszą grę nawet. I miałem mniejsza rozkminę niż z xdg2. Choć z xdg3 też na początku nie rozumiałem jak z tym rozmiarem, jak widać każdy to ma :)
 

Dawidovy

Użytkownik
Użytkownik
Link do poradnika: http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
Jeśli będziesz robić wszystko według niego to na 100% będzie działać, sam bez problemów nagrywam według niego laptopową nagrywarką i wszystko działa na każdych płytach.
 

Reszek

Użytkownik
Użytkownik
Okej ostatnie pytanie może być to wina płyt bo ja nie używam verbatrim tylko jakiś tam innych ?
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak najbardziej. Najlepsze są Verby i to na nich powinno się nagrywać, aby zwiększyć szanse powodzenia. :p Chociaż u mnie Omegi działają równie dobrze co i Verbatimy.
 

Reszek

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki :)
 

Do góry Bottom