1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy muszę wyciągać klucz? i problem z starym kluczem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Psychol324, Listopad 27, 2011.

1. Psychol324

Psychol324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dawno temu dałem kolesiowi przerobić liteona na 1.6 i przy okazji zgrał mi klucz, więcej przeróbek nie wgrywałem więc
    1. muszę wyciągać ponownie klucz? czy ten wystarczy który od niego dostałem (ma on 256 KB)
    2. dlaczego na tym starym kluczu gdy go ładuję to przy DVD Key mam n/a?
    3. Mogę od razu na tym liteonie zainstalować ten dash 13599 czy muszę się bawić w szukanie jaki mam dvd key?

2. Lotnik421 Xbox One

3. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    JEsli klucy jest prawidlowz to mozesz smialo wgrywac lt 2.0 wazne zeby ciag cyfr i iter sie ni powtarzal np same zera jedynki lub f.jak zaktualizujesz do dasha skasuje ci poprzedniego flasha i wtedy to bedziesz musial wgrac nowego

4. Psychol324

Psychol324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum