1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Na dzień dzisiejszy można dostać bana na przeróbce LT 1.1?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gavil4, Marzec 26, 2011.

1. Gavil4

Gavil4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam pewności czy to jest Przeróbka LT. 1.1.
    Ale wyczytałem mianowicie że jak się ma tą przeróbkę nie trzeba zmieniać wevów (gry chodzą na wszystkich)
    I tak właśnie mam. Nigdy wevów nie zmieniam, a gry zawsze chodzą.
    Dodatkowo powiem, że konsola była przerabiana 12 Grudnia 2010 roku.
    Nie mam zamiaru grać w gry na XBox live tylko pogadać z kumplami, pościągać demka i takie pierdoły.
    Z góry Dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Nieważne jaką masz przeróbkę podłączenie konsoli do internetu jest równoznaczne z otrzymaniem bana prędzej czy później i tak go dostaniesz przerobiłeś napęd nie chcesz mieć zbanowanej konsoli nie podpinaj do neta pzdr.

4. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gówno prawda, kolega dobrze ci jak widzę życzy. Musisz uważać czy gry są zaopatrzone w odpowiedni stelth patch. Podobno trzeba też uważać z nagrywaniem "kopi bezpieczeństwa" na hd. Więc jeżeli używasz hd i masz tam jakieś gry instalowane z kopii bezpieczeństwa odpinaj przed wejściem na live ( chociaż co do tego nie jestem przekonany). Z banem to jest tak że tylko koledzy z m$ wiedzą kto i dlaczego dostał wcale przeróbka nie równa się 100 % ban. Inna sprawa że kolega wyżej ma rację co do tego że 100% pewności da ci tylko niepodpinanie do live. Dema inne rzeczy możesz ściągać na pendrive i później ewentualnie przegrywać na hd bezstresowo.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na razie bezpieczny jest tylko iXtreme LT+ 1.1
    i veryfikacja gry przed nagraniem
    programem abgx360 v1.05

Wczytywanie...