1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy na gwarancji M$ przejdzie coś takiego

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ramzesor, Listopad 14, 2009.

1. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam 1,5roczną konsolę xbox360 i mam błąd E74, przerabiana, plomby zerwane, niedawno 2x naprawiane 3RROD w serwisie z xboxami...
    Znalazłem osobę która mi jest w stanie za 100zł założyć plombę i wgrać oryginalne oprogramowanie, czy opłaca mi się to i powinienem zainwestować te 100zł i wysłać konsolkę do naprawy? Co mi jest jeszcze potrzebne? Paragon zakupu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. karmel6

karmel6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa
    ja swojego Xbox'a (miałem dwie czerwony diody, konsola sie nie włączała) wysłałem przerobionego, z naderwaną plombą. Przyjęli i naprawili. Nic nie płaciłem. Zadzwoniłem do serwisu, podałem adres, zapakowałem Xbox'a w karton a po dwóch dniach przyjechał kurier i zabrał konsole. Po tygodniu dostałem konsole z powrotem, nic nie płaciłem. Nie wiem czy powinieneś wysyłać. Jak nie przyjmą to prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić za kuriera. Najlepiej będzie jak załatwisz sobie tylko plombe. Wgranie orginalnego softu nie jest potrzebne. Paragon też nie :)

4. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A kiedy to robiłeś? Bo ostatnio słyszałem, że ostro banują :/

5. karmel6

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa
    W tamtym tygodniu konsola wróciła mi do domu :) Ban dotyczy Xbox Live.. to raczej nie ma nic wspólnego z naprawą :p

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ma, ban = utrata gwarancji..

Przy zgłoszeniu naprawy sprawdzane jest id konsoli, jeśli jest zbanowana.. kurier nie przyjedzie :whistle:

7. karmel6

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa
    ramzesor nie napisał że ma zbanowaną konsole ;) oczywiście, że jakby mu zbanowali to nie przyjęli... ale nie chciałem mu w głowie mieszać :)

8. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To wydać kase na wgranie oryginalnego oprogramowania, czy tylko plombe?

9. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Plomba , ale jak ci sprawdzą flash to masz przerąbane :p

Wczytywanie...

Poleć forum