1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy na Śmierć poczekamy trochę dłużej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jeszcze do niedawna Vigil Games jak i THQ potwierdzały, że Darksiders II ukaże się w czerwcu. Obecnie jednak temat daty premiery wydaje się być zręcznie omijany przez twórców i wydawcę.

Darksiders II ma ukazać się 26 czerwca... A przynajmniej "miało" się ukazać. Jeszcze parę tygodni temu twórcy nie mieli problemu z potwierdzaniem tej daty w różnych wywiadach, teraz jednak sytuacja nieco się zmieniła.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Ripten, Danny Bilson z THQ zapytany o to, czy Darksiders II może zostać opóźnione, wcale nie zaprzeczył.

- powiedział Bilson.

Darksiders II miał więc oficjalną datę premiery, lecz obecnie wydawca nie chce podawać żadnych informacji na ten temat, wymijająco odpowiadając na pytania o ewentualnej obsuwie... Mam tylko jedno pytanie - po co podawać konkretną datę, skoro jest choćby małe prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak?

Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    JA CHCĘ JUŻ !!!! .
    pierwsza część była dla mnie kosmiczna, gra nie była monotonna czy nudna i w ogóle bardoz mi się podobała.
    czekam na dwójkę, jeśli przebije pierwszą część to znowu czeka mnie L4 ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum