Czy na tym dashu i LT zagram w Fife 12

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
Witam Panowie
Posiadam Przerobke LT 1,1 oraz dasha nie pamietam dokladnie numeru nie chce zle napisac:D pamietam zmienialem zeby w NFS HP grac(wtedy to zamieszenie z AP 2,5 bylo i pamietam zeby grac trzeba bylo zmienic dasha i przerobke) przerobke tez wtedy robilem:D (chyba to jest 1,1 LT na 99% jestem pewien:D) mowiono wtedy na ten dash kinectowy chyba to to 2.0.12611.0 tez jestem na 99% pewien ze to ten.Napewno wtedy jak wychodzil NFS HP byly to najnowsze rzeczy jakie mozna bylo dostac.
Pytanie jak w temacie czy zagram na tym w FIFE 12,czy trzeba cos przerabiac znowu?
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Na tym dashu nie pograsz + możliwe że gra będzie miała XGD3
 

krakow2000

Użytkownik
Użytkownik
Jak napisano powyżej... nie zagrasz na tym dashu... były już tematy o fifie 12
 

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
OK na tym dashu nie zagram ale czy musze robic nowa przerobke(LT 1,9 Lt 2,0) czy co tam teraz jest?
Czy wystarczy aktualizacja dasha?
Czy moze nie mozna jej zrobic bo jakies komplikacje wychodza i trzeba nowa przerobke?
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Nowy dash = usunięcie przeróbki.
Póki co i tak Fifa 12 jest na region konsol NTSC. Więc nie odpalisz jej i tak i tak.
 

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
Wiem wiem ze w tym momencie jest tylko NTSC ale kwestia dni jest wersja PAL.
Chcialem juz wiedziec co mnie czeka:D.
Czyli rozumiem ze musze zrobic nowa przerobke zainstalowac nowego dasha i wszystko bedzie ok tak?
Oczywiscie w przypadku jak gra nie bedzie miala XGD3 tak?
 

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
ref
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
przerobke i dash i tak będziesz musiał mieć najnowsza bo ci gry z XGD3 nie pójdą
 

mistrz91

Banned
lt 1.92 u slima i dash 13599 powinny starczyć na fife 12??
 

lepsi

Banned
na 100% wystarczy wersja pal juz w sieci!!
 

Do góry Bottom