1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy nadaję się do jakiejkolwiek przeróbki...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damcio242, Styczeń 20, 2013.

1. Damcio242

Damcio242 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    To mój pierwszy post a raczej pytanie do was a mianowicie:
    1.Dostałem konsolę która się przegrzewa, znaczy zawiesza się obraz podczas grania, nie raz po 15minutach a niekiedy po godzinie grania działa dalej - czy coś da się z tym zrobić?
    2.Jest to xbox 360 slim Model:1439, Data prod. 1 Październik 2010, D:2.0.16202.0 - K:2.0.16202.0, LOT NO: 1045X

I moje pytanie czy da się przerobić konsolę na kopiowane gry i jeśli tak to w jaki sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1)wymienić paste pod gpu cpu ma to sens jak nie bylo rroda i z kurzu wyczyścić ,ale to jest slim więc pewnie coś z gpu.
    2)można przerobić na lt bezproblemu . metoda mxic czyli przecięcie ściezki i rezystro 10omów. jak to zrobić znajdziesz w search wpisując flash slim.

1 osoba to lubi.
  4. Damcio242

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie widziałem innego radiatora niż tego od cpu. A jaką pastę polecasz? I zastanawia mnie czemu wentylator nie wdmu****e powietrza w radiator cpu tylko go wyciąga z radiatora ( odwrotnie niż w naszych PC ).

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    pasta obojetnie. ale tam będzie problem z gpu raczej. w slimach raczej pasta nie wysycha.

6. Damcio242

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na czym ten problem może polegać? Właśnie przed chwilką się zwiesiła na ekranie głównym a stała bezczynnie ponad godzinę, i straszny gorąc wiał z cpu bo jak zmierzyłem to ok 65stopni, i na ekranie pojawiają się dziwne artefakty jakby jakieś kolorowe prostokąty.
    I jeśli mógłbyś podać link do dokładnego poradnika w celu przerobienia LT bo szukałem i nie mogłem znaleźć albo jestem ślepy :)
    Może zmiana wentylatora na jakiś mocniejszy by pomogła? Albo zakup dodatkowych radiatorków żeby przykleić na pamięci i gpu?

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    temperatura w normie slimy tyle mają. Artefakty to xbox do reballa niestety nic z tym nei zrobisz już. wymiana pasty nie pomoże napewno już. luty puściły pod gpu/cpu.

8. Damcio242

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ile może to kosztować lub też czy można to jakimś domowym sposobem zrobić albo samemu w domu?

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jedna osoba z forum to robi boby2pc cos pewnie około 300zl

10. Damcio242

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    pytaj zawsze czy robią też slim. bo reball jest całkiem inny niż w fat. na jednym ukladzie jest w slimie.

Wczytywanie...

Poleć forum