1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy nagrywarka jest gotowa do pracy?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Weelku, Marzec 21, 2012.

1. Weelku

Weelku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcę kupić nagrywarkę pod XGD3 i mam jedno pytanie, może wydawać się banalne, ale wybaczcie, jestem zielony :apple:
    LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 NERO XBOX360 XGD3 (2212763569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy nagrywarka na tej aukcji jest od razu gotowa do pracy? Po prostu podłączam do komputera i odpalam img burn, czy też muszę sam przygotować ją do pracy? Wiem, że napisali na aukcji, że ma już wgranego softa, ale czy to wszystko czego potrzeba?
    Z góry dzięki. ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jest gotowa do pracy

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chcesz nagrywać na Verbatim'ach, to wystarczy. Jak na innych płytach, to musisz zmodyfikować FW pod te płyty: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953.html #Post 278

Wczytywanie...

Poleć forum