1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy nagrywarka pioneer dvr-xd10t bedzie dobra do nagrywania gier na xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fantom07, Październik 21, 2011.

1. fantom07

fantom07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! :) Mam problem dotyczący kupna zewnętrznej nagrywarki do mojego netbooka. Chodzi mi o nagrywanie gier na xboxa, a nie wiem, ktore nagrywarki będą dobre. Czytałem wiele na temat nagrywarek do nagrywania, ale stacjonarnych, np. pioneera 216d, ale wolalbym cos zewnetrznego, nie podlaczanego przez kieszen.
    1.Czy np. nagrywarka Pioneer DVR-XD10T będzie się do tego nadawała?
    2.Jeśli nie, to czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą nagrywarkę zewnętrzną do nagrywania gier ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli chodzi o gry xgd3 to tylko napedy do PC z serii LiteOn iHAS 124 do 624 B. C4eva bedzie wydawal nowe FW do tych nagrywarek ktore bedzie umozliwialo nagranie 100% danych.

4. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tym problem, że niektórych tytułów, tych nowszych z XGD3 nie nagrasz bez wewnętrznej nagrywarki LiteOn ze specjalnym softem/FM który ma wyjść na dniach. Ale osobiście bym poczekał na rozwój sytuacji.

5. fantom07

fantom07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A macie jakąś propozycje konkretnej zewnetrznej nagrywarki, najlepszy stosunek cena jakosc? (ok. 200 zlotych )

6. fantom07

fantom07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo inaczej, jaką nagrywarkę muszę kupić (konkretną, biorąc pod uwagę też stacjonarne, która da się podłączyć przez przejściówkę), żebym nie miał problemów z nagrywaniem gier na xboxa 360?

7. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks

Zakładka:

Lite-On PC DVD Burner, niżej masz modele. Wersja "B" nie "A" ani "Y" !

Ale ja bym poczekał na rozwój zdarzeń.

Wczytywanie...

Poleć forum