1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy naprawdę warto kupować Verbatimy jeśli nagrywa się gry na dysku?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kobe720, Sierpień 12, 2011.

1. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Przekopałem już kilka tematów na temat jakich płyt używać do nagrywania gier ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem. Mój wujek ma xboxa 360, płyt kilkadziesiąt wszystkie z tych płyt to najtańsze możliwe z marketów. Napęd ma sprawną a gry działają. Czy naprawdę warto kupować Verbatimy jeśli instalujemy wszystkie gry na dysku??? Koszty są wtedy dwa razy mniejsze przyjmując nawet, że jakaś część tańszych płyt będzie wadliwa.

PS: Jakim programem najlepiej zrobić obraz pirackiej płyty aby bezproblemowo nagrać ja na nową?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sooni

sooni Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osobiście używam i polecam płytki TDK. Jeżeli chodzi o "jakość" to przyrównywanie tzw. płyt z tesco do verbatimów jest trochę nie na miejscu. Jeśli masz zamiar instalować na dysku i grać jednorazowo to kup sobie płytę wielokrotnego nagrywania.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Z tańszych polecam Omega ~20zł 11płyt z przesyłką.

Co do obrazy płyty to napisz dokładniej o co ci chodzi

5. marcin181

marcin181 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jakie to płyty? wielokrotnego uzywania?

6. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co widziałem to używali firm Esperanza, Omegi oraz innych w mniejszych ilościach. RW używał nie będę bo to już przesada. Ale perspektywa powiedzmy nieudanego wypalenia Verbatima a tańszej płyty to dwie różne sprawy. Pewnie jak nie miałbym dysku 120GB to bym na pewno wybrał Verbatima bo mam je sprawdzone ale pytanie czy warto bo instalacja trwa 5min, a jednorazowy odczyt kilkanaście sekund.

Pożyczyłem pirata aby sprawdzić przeróbkę, działa teraz chcę zrobić kopię tej płyty dla siebie aby móc grać.

7. sooni

sooni Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najpopularniejszy jest chyba ImgBurn.

8. blazejp

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Bo zrobieniu obrazu, np. imgburnem przepuść przez abgx dobrze ustawiony który zrobi ci plik .dvd który wskazujesz podczas wypalania

9. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak mi ktos pokaze +rw dl to dostanie nobla bo cos takiego nie istnieje .

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    I co z tego, że instalujesz gry na dysku, skoro ważna tutaj jest nagrywarka. Jak masz jakąś dobrą i poradzi sobie z wypalaniem na chłamie, to kupuj tanie płyty. Może być tak, że kupisz jakieś omegi i nawet żadna Ci się nie nagra, albo co 2-3. Nie dość, że grasz na piratach, to jeszcze Ci szkoda 2,5 zł na płytę. Brak słów.

11. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze nie gram jeszcze na piratach, po drugie nie wypalałem jeszcze nigdy obrazów płyt do Xboxa i liczę się z tym, że mogę coś schrzanić i zmarnować jakieś płyty co już nie będzie mnie kosztować 2,5 a 5zł. No i w perspektywie zamówienia 20-30 sztuk to faktycznie szkoda tych dodatkowych 60zł.

A nie wystarczy zrobienie obrazu i bezpośrednie wypalenie. Muszę korzystać z abgx?

12. blazejp

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie, bo musisz mieć plik .dvd który wskaże w odpowiednim momencie kiedy trzeba przerzucić się na drugą strone warstwy
    Taki plik robi automatycznie abgx który też sprawdza poprawność obrazu

13. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie płyty verbatima są niezawodne, nigdy nie miałem problemu lub większych zacieć na tych płytach natomiast przy sony musiałem wkładać płyte po 3-4 razy zeby gra zaskoczyla... Jeżeli i tak wgrywasz na dysk gry to raczej nie widzę potrzeby żeby kupować verbatimki

Wczytywanie...

Poleć forum