1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy nie drażni Was zapisywanie stanu gry?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mario10, Październik 18, 2010.

1. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam Xboksa od jakiegoś roku ale nadal nie mogę sie przyzwyczaić do sposobu savowania, dlaczego po prostu nie można wybrac sposobu zapisywania stanu gry? Przesiadłem się z playstation i tam wchodziło się na save i robiło się konkretne savy na osobnych miejscach, a później zaczynało sie od dowolnego savea.

Treaz w większości gier zapisuje mi stan gry automatycznie, a co za tym idzie jak gra ktoś inny na mojej konsoli na tej samej grze to poprostu podmienia moje savy.

Zna ktoś może rozwiązanie ? Da się gdzieś w ustawieniach konsoli ustawić sposób zapisywania gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ToMaSz90

ToMaSz90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    nawet nie napisałeś w jakiej grze ale w większości można autozapis wyłaczyć
    a jak ktoś inny gra to zrób mu drugi profil w konsoli to wtedy będzie miał osobne zapisy nawet przy włączonym autozapisie

4. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sposób zapisywania zależny jest od gry. W wielu tytułach dostępnych jest kilka slotów na zapisy. W niektórych (np. Bioshock) zapisywanie gry działa jak na PC - można mieć pokaźną listę zapisów zrobionych w dowolnym momencie. Także albo osobny profil, albo możesz bawić się z osobną pamięcią na save'y innej osoby (pendrive).

5. MaverickPL

MaverickPL Guest

Mozesz dla innych osob stworzyc drugi profil.
    Poza tym to chyba zalezy od gry i tego jak jest zrobiona.

6. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiesz ale jak już jest autozapis to kicha , nie wiem dlaczego takie rozwiązanie powinna być możliwość żeby zrobić sobie kilka osobnych savów na jednej grze, jakiś czas temu grałem już nie pamiętam na czym gdzie grałem na wysokim poziomie trudności i sęk w tym żebym w trakcie rozgrywki mógł sie wrócic wcześniej a tak dochodze do autoseva i lipa . po chwili dostaje baty mam mało broni i wskakuje w autosave i już z takim stanem zostaje , a chciałbym sie cofnąć do wcześniejszego momentu.

Może gdybym miał Xboxa od samego poczatku to byłbym przyzwyczajny ale po doświadczeniach na playstation duża bardziej podobało mi się tam rozwiązanie , mogłęm w każdej chwili zrobić sobie kilka savów , chciałem to do nich wracałem lub je zastępowałem przy kolejnym zapisywaniu , a w X nie da się zrobić na jednym profilu dwóch savów z jednej gry , no chyba że wyjątkowo gra na to pozwala .

To powinno dac się ustawić w opcjach konsoli skoro mam dysk 120gb to chciałbym móc zarządzać w różny sposób swoimi savami.

A jeszcze pytanko takie mam czy jak usunę grę z dysku to czy usunie mi również jej savy?

dzięki za info

7. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pliki gry i save'y są pokazane osobno. Usunięcie tylko tego jednego (największego, mającego kilka GB) nie spowoduje usunięcia zapisów.

8. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ok dzięki za info

Wczytywanie...

Poleć forum