1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy nowe gry odpalą na Xbox'ie 360 1. generacji?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pomidorowa4, Październik 29, 2014.

1. pomidorowa4

pomidorowa4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem. Mam Xbox'a 360 pierwszej generacji, lecz niestety zgubiłem do niego zasilacz. Musiałbym go kupić, lecz nie chce wydawać niepotrzebnie 50 zł, jeżeli mój Xbox nie będzie wyciągał takich gier jak Fifa 14 czy Far Cry 3. Z tego powody właśnie moje pytanie: czy te nowsze gry będą bez lagów działać na tej starszej wersji Xbox'a? Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    przecież to kwestia hardware, a ten się nie zmienił w żadnym stopniu, by gry cięły, etc. to nie pc. :D
    zostaje kwestia dysku, i instalacji gier. niektóre wymagają tejże, więc tu raczej będzie problem. a nie wiem, czy masz dysk, czy nie, itp...

Wczytywanie...

Poleć forum