1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy obraz gry nie jest zepsuty ? (proszę o szybką odpowiedź)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michas303, Marzec 25, 2012.

1. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    http://iv.pl/images/39413286543117817749.jpg. Zmieniłem Topologie na lt+2 i sprawdziłem ABGxiem żeby znowu się nie przejechać jak ostatnio. Czy obraz jest dobry? Wstawić więcej screenów ? Log jest dość długi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli nie było żadnych błędów na czerwono, to powinno być dobrze. Pamiętaj, żeby cofnąć "Topologię" pod LT 2.0 jeszcze raz (jeśli przepuściłeś obraz przez abgx'a bez zaznaczania opcji "Disable writes").

4. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Zaznaczyłem tą opcję, tak jak pisałeś w poradniku. Jedyny czarny napis jaki się pojawia to :

The first 12 sectors of topology data are blanked. Ale to chyba oznacza że topologia jest pod LT 2.0 czyli wszystko jest git :)

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak.

Wczytywanie...

Poleć forum