1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy oby na pewno lt+2.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zielony92, Grudzień 15, 2011.

1. zielony92

zielony92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj wgrali mi i mojemu koledze flasha lt+2.0 dzisiaj próbowałem uruchomić gears of war 3 lecz ani u mnie ani u kolegi nie chcę się włączyć, tzn pokazuje się czarny ekran po czym wraca do dasha. Nagrywałem gre imgburnem wszystko elegancko przeleciało, dasha w konsoli mam 2.0.13599.0. Nagrałem już gry które śmigają: Władce pierścieni wojna na północy i Assassina creeda Revelations-z tego co wiem one mają zabezpieczenie xgd3, a więc Gears powinien hulać jednak nie ma zamiaru ani u mnie ani u kolegi. Nagrałem go dwa razy, napędy w konsoli to Liteony. Nigdy nie miałem problemów z nagrywaniem aż do teraz, może ktoś jest w stanie mi pomóc? czy aby na pewno posiadam lt+ 2.0? Czy może obraz gry jest zrypany? Dodam że jak włożę gre do napędu pc wyświetla mi się ten ala slajd Microsoftu tak jak w przypadku Władnca pierscieni czy też Assassina:) Pozdrawiam!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jakby nie było lt 2.0 to by nie było czarnego ekranu i by się nie włączyła nawet. spróbój nagrać clonemcd

4. zielony92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapis do HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N nie powiódł się! - gdy próbuje nagrać clonem wysuwa mi się tacka z napędu i wyskakuje taki błąd.

5. zielony92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK chyba znalazłem to czego szukałem, jeżeli ktoś ma taki sam problem, który mam ja niech przeczyta TEN artykuł i wszystko jasne :) Pozdrawiam!!

Wczytywanie...

Poleć forum