1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca mi się kupić tą konsole Z BANEM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bula550, Listopad 30, 2009.

1. bula550

bula550 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WITAM JESTEM W KROPCE
    Kolega z pracy chce mi sprzedać Konsola Microsoft XboX 360 Elite HDMI z rocznika 2007 i dwoma kontrolerami zbanowanego za cenę 600 zł czy opłaca mi się to kupić ??

Mam zapytanie czy w takiej konsoli nie padnie szybko napęd ponieważ czyta prawdopodobnie tylko z płyty ??

i moje trzecie pytanie czy na zbanowanego XBOX-a da się instalować GRY itd. ??

proszę o rozsądną odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Za tyle kasy i taki rocznik to zapomnij o tym bo na bank niedługo padnie
    Dołóż grosza i kup nówkę sztukę i nie ładuj się w tak starą konsole z banem
    Z banem to z 2009r dostaniesz za 500zł

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nawet tutaj na forum jest do dostania Premium Jasper z banem z 2 padami z dyskiem 60gb za 550zł

5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja wyrwałem jaspera nieprzerobiony z 2008 za 5 stów

6. bula550

bula550 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI to teraz mam zapytanie czym mam się kierować przy zakupie nowej konsoli rozchodzi mi się o parametry bo syn nie da mi spokoju teraz tak jest napalony że szkoda gadać a nie chce kupić jakiegoś ??????

7. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    niema jako takich parametrów w przypadku xbox'a jest tylko wybór pomiędzy
    1.Płytą główną jest kilka rodzai najpopularniejsze teraz to falcon i jasper w konsolach 2008 11 jest Jasper w starszych falcon różnica jest w chłodzeniu (w japerach ponoć rzadziej występuje RODD czyli najczęściej spalenie się płyty głównej) lecz gdy postawisz falcona na "otwartej" powierzchni też większych problemów nie będzie (mam falcona od roku i nic się nie dzieje).
    2. Napęd w konsolach od początku roku 2008 są lite-on'y podobnież są najtrwalsze
    3. Dysk twardy występują takie oto pojemności 20Gb, 60GB, 120Gb, 250Gb zależy ile miejsca potrzebujesz dodam że jedna gra zajmuje na pamięci od 4gb do 8gb według mnie najlepiej jest kupić 120 Gb

A i taka rada na koniec ja w twojej sytuacji kupił bym w media markt nówke elite 120 Gb z Pure w zestawie kosztuje 1000zł ale to nówka szybko nie padnie zawsze można wziąć na te rat 30x0% to wychodzi 33,5zł na miesiąc Uwaga to jest jak kredyt więc dwa dokumenty i seria pytań...

Chyba wyczerpałem temat jak coś to PW

8. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Falcon i Jasper nie różnią się chłodzeniem. W obu płytach głównych jest takie samo. Poczytaj dokładniej na temat tych płyt głównych

9. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Możliwe że się pomyliłem ekspertem nie jestem ;D Ale grałem u kumpla na jasperze sam mam falcona i różnicy nie zauważyłem słyszałem tylko o tym chłodzeniu i że rzadziej RODD wywala.

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W jasperze jest GPU 60 nm a w falkonie 90nm, co oznacza mniejsze nagrzewanie sie!

11. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale układ chłodzenia jest ten sam...

Wczytywanie...

Poleć forum