1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy oplaca sie brac, tego xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GreenPeace, Lipiec 24, 2011.

1. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/26/08/34/1726083443

jest to xbox 360 z dyskiem 60 GB premium. Wszystko jest tak jak na zdjeciach. Konsola kupiona w 2009 r. 10. 19 a data produkcji to 2009r-01-21

z tylu pisze 12::::12.1A::5V::1a

Cena 550 z wysylka, oplaca sie? Chyba to jasper tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miniufo

miniufo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż ja kupiłem konsole za tyle samo.Jak kupujesz konsole to zapytaj sie go czy miała awarie (RRoD) czy jest zbanowana no i czy jest przerobiona ,a jak tak to ixtreme czy Jtag jak ixtreme to jaki. Jeszcze o jedną rzecz sie zapytaj jakiej firmy to napęd.

Jest 90% szans ,że to Jasper po mojemu ;p

Zapytaj się też ile prądu ciągnie zasilacz chyba jak 150 W to większa szansa ,że to Jasper.Tak mi się przynajmniej wydaje.

Jak kupujesz konsole musisz być zdecydowany co z nią chcesz zrobić ,dlatego te wszystkie pytania trzeba zadawać ,żebyś nie kupił jakiegoś szajsu.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie mało opłacalne. Za niewielką dopłatą mógłbyś mieć nową. Poszukaj na allegro, spokojnie znajdziesz coś tańszego.

5. szoko

szoko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie nie kupiłbym konsoli od goscia, co sprzedal tylko jedna tunike na allegro :)

6. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    jak dołożysz 50 zł to spokojnie dostaniesz slimke 4gb a później dokupisz dysk 120gb w obudowie do slima i śmiga koszt 100zł

7. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Jak dysk 60 gb to wątpie że Jasper chyba że dysk dokupowany był

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    po napięciu widać że to jasper ale trzeba sprawdzić czy z tyłu ma datę produkcji czy datę serwisu.

Wczytywanie...

Poleć forum