1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca sie jeszcze kupować x360??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dodo121_PL, Kwiecień 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej mam pytanie czy opłaca sie jeszcze kupować xboxa czy za chwile będzie przestarzały jak ps2?I czy opłaca sie kupowac premiuma 60gb,flash 1.51,kupiony w styczniu,cały zestaw (headset i takie tam) za 750zł??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    hmm, pytanie czy opłaca się kupić... jakby to powiedzieć, chodzą pogłoski że nowy X ma zostać wydany dopiero w 2012 a są to pogłoski niepotwierdzone. Więc jeśli masz zamiar czekać na nową konsolę 3 lata lub jeszcze więcej to nie opłaca Ci się kupić X360. Co do ceny to nie mam pojęcia, nie jestem obeznany w cenach.

4. zodi4k

zodi4k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Konsola za 750 zł już przerobiona ze stycznia, bierz :p

5. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tylko jest taki problem że przy flashowaniu gosc zerwał plomby i nie ma gwary ale czy i tak warto brać??I czy nie znudzi mi sie szybko??
    PS wersja falcon

6. zimak666

zimak666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Bez plomb nie radze ci brac .

7. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    No cóż bierzesz na własne ryzyko, ja wziąłem konsolkę niby nową z synitops.com.pl ja ciemny nawet nie zwróciłem uwagi ze plomb nie było z przodu, znaczy na plastiku a na metalu już jest.

8. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bez plomb bym nie brał. Mozna znaleźć podobne sprzęty, również przerobione i w podobnej cenie. Ale x'a kupić warto. Ja kupiłem sobie PS2 na rok przed wyjściem PS3 i Xboxa360 i nie załuję :D kupa swietnych gier była.

9. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tyle że tutaj mam od zaufanej osoby i nie było grane na tej konsoli więciej niż 20 godzin nawet baterie w padzie są jeszcze oryginalne.A jak kupie przez neta to szukaj wiatru w polu.

10. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Aha no to inna sytyacja. Jak widać konsola nie uzywana prawie. No ale nie ma plomb i kupujesz ją na własną odpowiedzialność, chyba że będzie miała spoko miejscowke z dobrym dopływem powietrza i bedzie zadbana to raczej nic nie powinno się stać. Choć z tą konsolką niegy nic nie wiadomo :)

11. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Nawet gdy wychodzi konsola nowej generacji warto kupic konsole generacji poprzedniej. Konsola jest tania a jaka pokazna biblioteka gier! Na dany system jest tule must haveow w ktore nie grales! Warto kupic teraz Xboxa.
    Btw, gdzies (nie pamietam zrodla) bylo napisane, ze nowy Xbox ma wyjsc za 18(sic!) miesiecy! Przypominam, ze jest to niepotwierdzone zrodlo.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja nie mogę po co się pytać na forum xboxa czy opłaca się kupić xboxa a pozatym jest to konsola nr 1 na rynku, niby Ps3 jest lepszy ale według mnie jest dużo gorszy, więc bierz xboxa 360 ale z plombami.

13. STREET

STREET Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. Doom3d

Doom3d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Czekać się z pewnością nie opłaca, jak już ktoś pisał na nowszą konsole mamy czekać do 2012, i nie będzie wiadomo w co ją microsoft wyposaży, cena też pewnie będzie ciekawa :D, więc z pewnością bierz x360.

15. muciek1988

muciek1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    sosnowiec
    kupuj x360 ma dużą bibloteke gier a grafika w niczym nie ustepuje ps3. ja mam x-kloca od 6 miesiecy i dalej niewiem w czym niby ps3 jest lepszy?

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dużo ludzi mówi że PS3 jest lepszy bo ma blu-ray czyli płyty o pojemności 25 gb ale gry które tyle miejsca wykorzystają są nieliczne i mało jaka gra tyle zajmie,sony wydał jakieś tam gry co tyle zajmują ale celowo nie używał żadnej kompresji żeby tyle zajęło bo nie chcą przyznać że spokojnie starczy 8 gb a jak braknie to da się 2 dvd.

A co do grafiki to widziałem na własne oczy 2 takie same gry na tych dwóch konsolach i wyglądały taka samo widziałem to u kolegi i powiedział mi żebym zgadł co jest z kurej konsoli i gry wyglądały tak samo.

17. Jazzhoo

Jazzhoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w chwili obecnej z checia nabylbym ponownie PS2 poniewaz jest na nia wiele niezapomnianych tytulow ;) to juz od Ciebie zalezy czy chcesz sobie pograc czy czekac 3 lata na nastepna generacje..

ja wychodze osobiscie z takiego zalozenia.. nie ma co odkladac spraw na tak daleka przyszlosc ktorej i tak mozemy nie doczekac (tfu tfu tfu) ;)

pozdrawiam

18. 1we21

1we21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sierpc
    a ja kupilem xboxa 360 przed wczorej nowego premium z 120 gb :) i wole 100 razy niz ps3 bo na ps3 miej gier narazie jest i bez piratów nie ma zycia

19. Paulo12

Paulo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gostynin
    Jak ja planowalem zakup swojego iksa kilka miesiecy temu to sie jeszcze zastanawialem bo na psa wychodzilo final fantasy a teraz jak iks przejmuje tytuly takie jak tekken i FF od ps to nic nie pozostaje na przeszkodzie kupic;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum