1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupić jeszcze wersje Arcade?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez prayy, Czerwiec 27, 2013.

1. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    Przymierzam się do kupna X360. Z tego co się dowiedziałem to najlepszą opcją są konsole w wersji Slim i Elite na płytach głównych Jasper. Z racji tego, że są to konsole w największym stopniu bezawaryjne. Jednak mój budżet jest mocno ograniczony i z tego co widzę po wszelkich ofertach to musiałbym celować w wersje Arcade z Jasperem. Ale czy ona dużo odstaje od Elitki czy Slimki? To, że ma Jaspera w środku,wiem, że zapewni mi duużo godzin mile spędzonych przed grami, nie martwiąc się o jakieś awarie, ale co z resztą? Jakie konkretniejsze różnice są między Arcade a Elite/Slim?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Arcade nie posiada dysku twardego, to chyba jedyna jego wada. No i Elite i Slim są innego kolory ale to już kwestia gustu. Faty nie mają modułu Wi-Fi, internet musisz posyłać kablem.

4. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    Ale dysk twardy można dokupić racja? Kolo, kolorem. Czarny ładniejszy, ale nie aż tak, żeby dopłacać te 50 czy 100zł, które mogę wydać na nową grę ;)
    Co do Wi-Fi to kabel mi wystarczy i myślę, że nie będzie to sprawiało kłopotu. To jedyne różnice między Arcade, a nowszymi wersjami?

5. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli to ma być nowa konsola to bym się zastanowił i poszukał najnowszej wersji (z targów E3). Na amazonie są w tej samej co starsze wersje arcade itp. Tylko nie wiadomo czy da się uruchomić na nich CFW jeśli zamierzasz zmieniać soft. Podobne cichsze itp. a wygląd też atrakcyjny.

6. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    Konsola używana, jak już mówiłem mój budżet jest mocno ograniczony (max 450zł). Ale skoro nikt nie pisze o jakiś poważniejszych różnicach między tymi wersjami to chyba mogę ją kupić, no bo nie ma różnicy w wydajności w grach między tymi wersjami?

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma różnicy w wydajności w grach.
    Slim'kę 4gb używkę też spokojnie kupisz za 450zł - zestaw sklepowy.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    sprawdź datę produkcji.
    jeśli będzie to min 08.2008 to bierz w ciemno
    Jeśli nie to za taką kasę spokojnie kupisz Jaspera z przeróbką i padem (a jak dobrze trafisz to z dyskiem)
    Dzisiaj pewien chłopak chwalił się że za taki zestaw zapłacił 380,- (jasper, pad, dysk i przeróbka LT.3.0) więc 450,- to wcale nie ograniczenie.

9. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    A co powiecie o tym: XBOX`360 ELITE KPL`PAD BEST MODEL LT`3.0 JASPER !! (3343330961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
    Elitka niby z Jasperem za 400zł. Dobra oferta czy z wałkiem? Bo jak się opłaca to jutro zamawiam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum