Czy opłaca się kupić tą konsolę?

Czy opłaca się kupić tą konsolę: Xbox 360 falcon + pad bezprz. + 20gb + LT+ 2.0 (1938599480) - Aukcje internetowe Allegro . Potrzebuję pilnie konsoli z dyskiem ale nie wiem czy się opłaca ją kupić. Co o tym sądzicie?
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
eh rozbawił mnie ten 1 dzień gwarancji. Ale tak poważnie jak chcesz grać bez problemów to kup wersje Jasper bądź Slim a dysk zawsze mozesz dokupić w późniejszym czasie
oto kilka moich propozycji:
OKAZJA!!! Xbox 360 ELITE 120 GB GWARANCJA JASPER (1933098857) - Aukcje internetowe Allegro
Konsola XBOX 360 elite 60GB jak NOWA JASPER okazja (1933842898) - Aukcje internetowe Allegro
Xbox 360 20GB Jasper Arcade LT+ 2.0 HDMI Konsola (1938624215) - Aukcje internetowe Allegro
Xbox 360 SLIM 4GB HDMI TRADENET1 GWARANCJA (1926861782) - Aukcje internetowe Allegro
Oczywiscie aukcje znalazłem na szybko (więc musisz sie im dokładniej przyjrzeć) ale 450zł za Falcona gdy jaspera za 550zł NIEOPŁACA SIE !! Lepiej dodać te 100zł lub 200 (gdy chcesz elite z HDD 120GB) i kupic coś porządnego
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem nie musisz używać oryginalnego dysku XBOX od ok. roku,


Możesz użyć zewnętrznego dysku twardego pod usb..
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale jest ograniczenie do 16GB dla jednego takiego urzadzenia no i można używać takich 2 co przy cenach pamięci flash 16GB ok 90zł za sztuke sie nie opłaca bo lepiej kupić onsole z HDD 120GB i wyjdzie tak samo tylko że do dyspozycji jest ok 107gb + mozliwość gry w gry z Xbox1 oraz nagrywanie filmów z niektorych gierek
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale jest ograniczenie do 16GB dla jednego takiego urzadzenia no i można używać takich 2 co przy cenach pamięci flash 16GB ok 90zł za sztuke sie nie opłaca bo lepiej kupić onsole z HDD 120GB i wyjdzie tak samo tylko że do dyspozycji jest ok 107gb + mozliwość gry w gry z Xbox1 oraz nagrywanie filmów z niektorych gierek
hm, ostatnio w Auchan widziałem pena 16gb za 50zł...
 
hm, ostatnio w Auchan widziałem pena 16gb za 50zł...
Ale ja nie mam 500zł a Jasper trzeba było by jeszcze przerobić. Ja wiem, że Jasper byłby lepszym wyborem ale ja mam 430zł (na przesyłkę muszę już pożyczyć). Kolega ma falcona 3 lata i mu nadal chodzi dlatego się pytam czy się opłaca w tej cenie to widziałem co najwyżej falcona bez dysku i przeróbki dlatego myślę nad w/w aukcją.
 

domingta

Banned
Ale ja nie mam 500zł a Jasper trzeba było by jeszcze przerobić. Ja wiem, że Jasper byłby lepszym wyborem ale ja mam 430zł (na przesyłkę muszę już pożyczyć). Kolega ma falcona 3 lata i mu nadal chodzi dlatego się pytam czy się opłaca w tej cenie to widziałem co najwyżej falcona bez dysku i przeróbki dlatego myślę nad w/w aukcją.
Jak nie masz więcej kasy to możesz wziąć ale ja bym na twoim miejscu dozbierał do Jaspera.
 

minimaki22

Banned
Użytkownik
Gdy człowiek się śpieszy to diabeł się cieszy. Ja już 2 razy kupiłem stare, używane konsole raz za 500zł i raz za 400zł, na 1 pograłem rok a na drugiej 2 miesiące :D, Teraz zbieram na nowego SLIMA bo chcę mieć konsole na dłuższy czas :D
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
A mój znajomy na Xenona na chodzie i co znaczy ze dobry?! Twój kolega na chyba konsole od nowości c to co innego niż kupno starej konsoli której przeszłości jest niepewna i mogła być katowana graniem po 4 -5 godzin ciągiem (wiem ze i Jaspera też nowego nie kupisz ale są one mniej awaryjne).Kupisz za 430 i potem będziesz płakal na forum ze coś się złego dzieje z konsola! Pomysł ze w razie awarii możesz te 400 stracić i co łatwiej Ci będzie uzbierać 500 zł na jaspera czy teraz te 100? Nie mowie ze musi Ci się coś złego stać ale im starszą konsola tym większe ryzyko awarii! Powiem Ci tylko tyle poczekaj z miesiąc uzbieraj te 100 i kup coś lepszego a za 550 zł kupisz jaspera z hdd i Lt2.0 tylko trzeba szukać aż się trafi. Zresztą podałem jedną taką aukcje a szukałem może 5 minut
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
slima 250gb mozna juz znalezc za okolo 800zl
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Twój kolega na chyba konsole od nowości c to co innego niż kupno starej konsoli której przeszłości jest niepewna i mogła być katowana graniem po 4 -5 godzin ciągiem (wiem ze i Jaspera też nowego nie kupisz ale są one mniej awaryjne).
jak czytam takie coś to się płakać chce. 4-5 godzin to tranie? LOL kupujesz konsolę, żeby grać godzinkę dziennie, żeby przypadkiem się nie przegrzał? OMG...
Sam mam falcona. Mija teraz dokładnie 3,5 roku, grana nieraz i po 8 godzin dziennie, wożona od miejsca do miejsca, rozkręcana, przerabiana i na razie nawet się nie zawiesiła. Po prostu są awaryjne egzemplarze i są nieawaryjne. Co najwyżej można wymienić sobie pastę termoprzewodzącą w falconie bo jest słaba i to by było na tyle, cudów nie zdziałamy.
 

dogulaz

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam FACLONa i gram już 2 lata i jakoś zero problemu. Przeżywacie ludziska.
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ktoś dba o konsole tzn od czasu do czasu sucha szmatka nią przetrze to nie będzie problemu.Oczywiście może się trafić awaryjna wersja a na to już nic nie pomoże.

Ale jak ktoś w dzień w dzień gra po 8-12 godz niech się nie dziwi że mu przestanie działać,konsola to jak inny sprzęt kiedyś pójdzie w niebiosa.
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ktoś dba o konsole tzn od czasu do czasu sucha szmatka nią przetrze to nie będzie problemu.Oczywiście może się trafić awaryjna wersja a na to już nic nie pomoże.

Ale jak ktoś w dzień w dzień gra po 8-12 godz niech się nie dziwi że mu przestanie działać,konsola to jak inny sprzęt kiedyś pójdzie w niebiosa.
co znaczy dbac o konsole? wyczyscic obudowe? co to da? dlaczego mial bym nie grac 12h , gdzie pisze ze konsola nie moze dzialac tak dlugo? moja dziala ile tylko chce i jedyne co moge zrobic to postawic ja w przewiewnym miejscu tak jak pisze w instrukcji, a jak gwarancja minie to rozkrece i wyczyszcze w sirodku.
 

RaditZ

Użytkownik
Użytkownik
Falcona polecam. Kupiłem konsole po serwisie w czerwcu 2011 i jest jak nowa bo wymieniono całą płyte główna i jestem bardzo zadowolony.
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
jak czytam takie coś to się płakać chce. 4-5 godzin to tranie? LOL kupujesz konsolę, żeby grać godzinkę dziennie, żeby przypadkiem się nie przegrzał? OMG...
Sam mam falcona. Mija teraz dokładnie 3,5 roku, grana nieraz i po 8 godzin dziennie, wożona od miejsca do miejsca, rozkręcana, przerabiana i na razie nawet się nie zawiesiła. Po prostu są awaryjne egzemplarze i są nieawaryjne. Co najwyżej można wymienić sobie pastę termoprzewodzącą w falconie bo jest słaba i to by było na tyle, cudów nie zdziałamy.
Dla mnie granie powyżej 3 godzin ciągiem to już tyranie zarówno konsoli jak i samego siebie (ludzie kto normalny zdrowy wysiedzi 8 godzin przed konsolą?! nawet niema takiej produkcji która by mnie tak długo przed ekranem utrzymała). Poza tym osobiście nie mam nawet tyle czasu aby pozwolić sobie na tak długie posiedzenia....
Dodam że nie miałem zamiaru pisać że Falcon to szrot ale uważam że jeśli niemam konsoli a moge kupic wersje lepszą od falcon (rożnica w cenie ok 120zł) to poprostu falcon sie nie opłaca. Dodam jeszcze ze Jasper tez może okazac się wadliwy ale jest mniejsze prawdopodobieństwo iż w starszych wersjach..
PS: Nie rozumie czemu jak ktoś napisze nie kupuj Falcona tylko Jaspera to odrazu kazdy posiadacz Falcona czuje się obrażony?! To ze wasze konsole działają to nie znaczy ze w tej wersji nie trafiały sie RROD lub E74. A sami pieszecie że paste trzeba wymieniać co kilka miesięcy bo w oryginalna słaba jest! WEięc skąd pewnośc że poprzedni właściciel to robił?
 

Do góry Bottom