1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupić tego XBOX'a ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kombajno678, Grudzień 28, 2011.

1. kombajno678

kombajno678 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jw. Vobis.pl - Konsola Xbox 360 250GB + Gra Crysis 2 + Gra Forza Motorsport 3

900zl to maks jakie mogę dać a tu 250gb i 2 gry, chyba się skuszę. Ale czy ci kolesie z vobisa czasem mnie w ch**a nie robią, że tak tanio?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Niby czemu jeden z największych polskich sklepów miałby cię robić ,,w ****a''? Tanio jest i jeszcze gierki ciekawe na start,więc bierz póki jest.

4. NeeG

NeeG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stary bierz puki jest nie robią cie w ****a, dobre gierki na start
    dysk 250 GB bierz nie zawiedziesz sie na nim
    Pozdrawiam

5. kombajno678

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra, biore. a nie. musze jeszcze przekonać rodziców:(

6. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Te Xboxy to egzemplarze powystawowe, dlatego są takie tanie. Nie musiały być katowane w sklepie, ale większość była otwierana i prezentowana klientom. Tak mi powiedziała Pani na infolinii Vobisa.

Chcesz to bierz, ale ja bym nie ryzykował brania sprzętu, który mógł być używany w sklepie. Chociaż z drugiej strony możesz im go odesłać w ciągu 10 dni (albo jak odbierasz w salonie to od razu powiedzieć, że się nie bierzesz) i zwrócą Ci całą kasę, więc tylko czas stracisz.

7. kombajno678

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wam za info ale mama się dowiedziała co to kinect i dołoży mi do zestawu z kinect'em :)

8. raivel

raivel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proszę nie wprowadzać w błąd. Konsole są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, nigdy nie były otwierane i posiadają standardową gwarancję liczoną od dnia zakupu.
    Z uwagi na koniec roku i prowadzoną inwentaryzację polecam zamawiać po nowym roku.

9. kombajno678

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki, poczekam do 10 stycznia po powiedzieli mi w vobisie ze od 7. będą mogli zamawiać. Wezmę Xbox'a 4GB + Kinect za 1299 i jeszcze jakieś Halo (3 lub odst) w empiku za 70-80

10. arcade12

arcade12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jednak te konsole w zestawie z grami Forza 3 i Crysis 2 są w większości egzemplarzami powystawowymi lub odpakowanymi w celu prezentacji. Oryginalnie zapakowane zostały jedynie w niektórych salonach.
    Stąd moje pytanie do Was, czy warto brać taką konsolę, które może pochodzić z ekspozycji? Wiadomo, że Vobis to nie MM, z pewnością nikt ich nie katował i cały czas były pod okiem pracowników. Oczywiście gwarancja obowiązuje jak przy nowej konsoli, od momentu zakupu. Czy warto zaoszczędzić te 200 zł ?

11. remos997

remos997 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Witonia Poland
    Moim zdaniem warto cena okazyjna kupiłbym sam jeżeli bym sprzedał to moje ps3 za 700 zł... Gwarancja jest więc nawet jakby coś nie działało albo by wariował to możesz przecież na gwarancje oddać :)

Wczytywanie...

Poleć forum