Czy opłaca się kupić tego XBOX'a?

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej
Ostatnio myślę o zakupie XBOXa lecz mam dość mały budżet - 500zł. Myslałem o tej konsoli: XBOX`360 ARCADE HDMI + LT`2.0 TANIO 469`PLN (2124028453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale nie wiem czy się opłaca. Ta konsolka to Jasper, pytałem się na mailu.
Czy może bardziej się opłaca kupić: allegro.pl/xbox-360-arcade-falcon-gwarancja-ideal-sklep-lodz-i2156373104.html i samemu przerobić? Trudno się samemu przerabia? Znam się na komputerach i elektronice (lutowanie, schematy itd.). Duże ryzyko "uszkodzenia"? Jestem totalnym laikiem w kwestii XBOX'a, więc wybaczcie za moje pytania :)

Z góry dzięki za pomoc.
 

tenraziel

Użytkownik
Użytkownik
Bierz śmiało z przeróbką i się nie baw.
94% pozytywne komentarze to bez obaw i miłego piracenia :p
A tak na końcu to ja bym sam się nie bawił w żadne przerabianie bo nie ma to najmniejszego sensu jak masz coś uwalić.
(Ciekawe czy taka pani kurier wpadnie do ciebie)
 

TigraTeam

Banned
pierwsza aukcja koles walki robi niekoniecznie dosajesz to co pisze w opisie poczytaj komentarze
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest to jasper to kupuj konsole bez zastanawiania się .
 

beatamycha

Banned
Użytkownik
kup lepiej jaspera niz falcoma, ale jak nie "czaisz" elektroniki x-a to nie bierz się sam za przeróbki, najlepiej poszukaj u kogoś z forum, kogoś kto ci nie "wepcha" złoma ;)
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kolega od niego kupił konsolę nie Jaspera, tylko wcześniejszą wersję i jak narazie (2 miesiące) nic mu nie padło. Czyli ogółem się opłaca?
 

tenraziel

Użytkownik
Użytkownik
To że w komentarzach burdel to nie znaczy że ma ciulowe aukcje jak nie potrafiąc użytkownik odesłać z powrotem to później negatywy.

Ja bym brał ale jak nie patrzą to trochę dobulić i SLIMA wsiąść
 

beatamycha

Banned
Użytkownik
dwa miesiące to jest jakieś extra długo? ile chcesz mieć ta konsolę? kilka tygodni?
 

TigraTeam

Banned
dzisiaj ktos pisal ze kupil jaspera od niego i w srodku byl naped hitachi :)
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To źle? Przepraszam za moje głupie pytania :D
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Z amperażu wygląda na falcona. Jak będziesz dbał to będzie działał długie lata :)
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na mailu pisał mi, że do wyboru: Falcon albo Jasper. Chyba wybiorę tę ofertę. Jeszcze jedno pytanie. Czy te podkręcone wentylatory są bardzo głośne? Słyszałem opinie, że chodzi jak suszarka. :]
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Z tego c widać na foto to jest falcon. Lepiej weź jaspera mniej awaryjny niż falcon. Chociaż wielu użytkowników nie narzeka na starsze konsole... Ale jak to mówią "przezorny zawsze ubezpieczony" ...
 

Yamakasi

Banned
ja bym sie nie zastanawiał (lecz juz mam konsolke )
 

redions

Użytkownik
Użytkownik
Tak podkrecenie wentylatorow jest wsumie dobrym pomysłem alee konsola wtedy jest tak głosna ze nie da sie wytrzymac . Chyba zee lubisz halas ;P . Ja mam Falcona i jest git . Taa nowsza wersja z poprawionym hispetem czy cos . Odpukac jest git . Alee no wiadomo jak masz mozliwosc Jaspera to bierz . Z tego co wiem ten koleś to taki handlarzyk . Ja sie juz na takich przejechalem . Wole kupic od jakiegos kolesia .
 

stasicklol

Banned
Użytkownik
Lepiej się zapytaj gościa czy napęd w konsoli miał spofa na inny np(liteon - samsung)
Jeżeli ma to odradzam kupna gdyż możesz mieć kiedyś problem z aktualizacja dashboarda ( błąd e66 ).
Miejcie to na uwadze przy kupnie..
 
Taa ciekawe skad ma te liteony bardzo ciekawe...

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Redions możesz porównać do czegoś ten hałas?
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wypowie się ktoś o tych podkręconych wiatrakach?
 

Do góry Bottom