1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupić Xbox 360 Premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michailov, Lipiec 12, 2010.

1. Michailov

Michailov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zastanawiam się nad kupnem Xboxa 360 z tej aukcji allegro:
    X BOX 360 PREMIUM+ DYSK 20GB TANIO KOMPLET!!! (1115791506) - Aukcje internetowe Allegro
    Mam do Was forumowicze prośbę abyście mi podpowiedzieli czy byłby to dobry wybór, ewentualnie jeśli nie to czy moglibyście podać jakieś również atrakcyjne oferty. Z góry bardzo wszystkim dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. d0m3l

d0m3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Lepiej sie wstrzymać i szukać okazji, ja w ostatnim czasie kupiłem dwa xboxy elite jasper w wersji z gta 4+dodatki za cene po 700zł za sztukę, sprzedałem sobie gry za 100zł i wyszło za konsole 600zł. Musisz po prostu codziennie przeglądać allegro i na pewno będzie wiele dobrych okazji.

5. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wszystkim za info. Jeśli uda mi się znaleźć coś jeszcze w okazyjnej cenie to wstawię linka i poproszę ponownie o opinie na temat sprzętu. Dziękuje za zainteresowanie moim tematem.

A taki sprzęcik:
    http://allegro.pl/item1115736843_konsola_xbox_360_arcade_komplet_gwarancja_6m_fvat.html
    lub
    http://allegro.pl/item1126537905_xbox_360_elite_120_czestochowa_sklep_swiatgier.html
    w przypadku tego drugiego to wersja elite i odpadają koszty związane z przesyłką, ale trzeba zapłacić za przeróbkę a w przypadku pierwszej konsoli nie.

6. czarny321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Kup se lepiej arcade (oczywiscie jasper) okolo 620-660 zl z przesylka i dokup sobie dysk np 20 gb ( okolo 60 zl z przesylka ) i jest git :p

Nie pisze się "se" tylko sobie /bax20

8. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wolałbym kupić przerobioną ale np:
    XBOX 360 ELITE 120 Częstochowa sklep ŚwiatGier (1126537905) - Aukcje internetowe Allegro
    oferta z mojego miasta. Konsola w wersji Elite z dyskiem 120GB za 699 zł a mniej więcej dwie bramy obok jest serwis gdzie za 80 zł nowy napęd a 50 zł starszy gość mi przerobi. W tej aukcji pisze że prowadzą też serwis konsol więc możliwe że przeróbka u tego sprzedawcy również wchodziła by w grę. A jeśli chodzi o samą przeróbkę to na jednym z wątków na forum:
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-1-5-1-5-1-1-6-1-6-1-na-ixtreme-lt-41128.html
    pisało że firmware iXtreme 1.61 nonstealth jest lepszym jeśli chodzi o flash bo nie trzeba będzie go więcej zmieniać na nowszą wersję a iXtreme LT jest dobry tylko wtedy jeśli chcemy grać przez internet a i on nie gwarantuje tego ze nie dostaniemy bana. Mnie gra przez internet nie interesuje.

9. czarny321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak tam chcesz, tylko żeby był Jasper.

10. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. Kalita

Kalita Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard
  12. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tego Premiuma to ja bym nigdy nie kupił. To jest ten z dyskiem 20GB, który wyszedł z wersją Core. Jest strasznie awaryjny, a jakbyś już kupował Premiuma to tylko tego nowszego z dyskiem 60GB. Jak rzeczywiście jest jakaś dobra aukcja z wersją Elite lub Arcade to mógłbyś kupić.

13. Marcin2024

Marcin2024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kobylin/Krotoszyn
    Poczekaj i kup nowego. Ja teraz na allegro wychaczyłem za 470zł Nowego Arcade Jaspera z matą do tańczenia i grą (470 z przesyłką)

Wczytywanie...

Poleć forum