1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupić Xboxa 360 elite?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kawami, Listopad 29, 2008.

1. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum.
    Mam do was prośbę o pomoc stoję przed wyborem prezentu pod choinkę i się tak zastanawiam nad właśnie tą konsolą. Więc proszę Was forumowicze pomóżcie mi w podjęciu decyzji. Czy opłaca się kupować tą konsole? Czy przyniesie mi ona wiele radości itp :D Znalazłem na allegro http://allegro.pl/item494086084_xbox_360_elite_samsung_ixtreme_1_4_2_gry_nowy.html
    Czy opłaca się ten zestaw?

2. Lotnik421 Xbox One

3. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wg mnie się nie opłaca, nowy xbox360 elite to koszt poniżej 1049zł plus wymiana napędu około 250zł, wychodzi 1300zł, na tej aukcji przepłacasz o 100zł

4. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale są dwie gry w zestawie :)

5. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    999zł kosztuje gdzies taki elite z grami :) a jak se sam wymienisz to jeszcze masz liteona i jego mozesz sprzedac :)

6. adi17messi

adi17messi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Według mnie również się nie opłaca xbox'a 360 elite z grami dostaniesz już za 1000 zł ;-) są takie aukcje na allegro wystarczy poszukać ;-)

7. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    360'tke Elite się opłaca, ale nie tą z aukcji... przepłacisz ; )
    Za 1000 zł dostaniesz Elite bez przeróbki, wymiana napędu jakieś 250-300 zł i masz dwa napędy. Przyniesie Ci wiele radości .

8. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elite za 999 zł z grami mozna dostac?? gdzie?? - mowa o nowych konsolach PAL z polska gwarancja ?? - jakos nie moge znaleźć

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W MediaMarkcie i Saturnie po 1049- i z 2 grami mieli. A na aukcji jest napisane, że GRATIS Gry daje z zestawu :) =]

10. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  11. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    W tej pierwszej aukcji są dwie gry, i to jeszcze tak pasjonujące że... już widzę te nocki przy Kung fu Panda ^^ Jak miał zamiar kupić konsole przerobioną to oryginalne gry raczej nie będą mu potrzebne. Ja swojego X360 dostałem na Zadowolenie.pl za 999 zł. Nowy z gwarancją z jednym padem bez gier. I śmiało mogę Ci polecić ten sklep.

12. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wytłumaczcie mi jak na Xbox można grać w FPS-y bo dla mnie to jakieś niezbyt wyobrażalne.:confused:

13. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja rowniez polecam sklep Zadowolenie.pl, jest super!

W moim przypadku przez pierwszy tydzien bylo tylko :mad:. Na stan obecny radze sobie z celowaniem, nie tak jak to wyglada na PC, ale przyzwoicie.
    Po pewnym czasie przyzwyczajasz sie, nie ktorzy naprawde niezle celuja, operuja padem praktycznie jak myszką. Wiec odpowiedz brzmi ; tak, mozna grac na xboxie w fpsy.

14. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kwestia przyzwyczajenia, na początku też sobie nie wyobrażałem sobie gry na padzie w niektóre tytuły, a teraz pada bym nie oddał bez walki.

15. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli co jednym analogiem się porusza a drugim celuje ? Dobrze to sobie wyobrażam? A jeszcze jedno pytanie kupować teraz xboxa czy może czekać na Jaspera a może będą jakieś obniżki cen?

16. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Temat wielokrotnie wałkowany, ja kupiłem niedawno i nie żałuje. Wszystko zależy jaką chcesz wersje/ile masz kasy na konsole/czy będziesz przerabiać. A co do obniżek to gdzieś czytałem, że na święta będą promocje.

17. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja w GTA na xa na padzie przez 2 dni gralem i 3 dnia brat powiedzial ze mam gta na kompie... Nie oddałem pada :D

Wczytywanie...

Poleć forum