1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupić ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fortis, Luty 11, 2010.

1. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Czy opłaca się kupić xboxa 360 Falcona 04.08.08 - przerobiony Ixtreme 1.6 nostealth, z dyskiem 20 GB, niezbanowana, HDMI, gwarancja do 2011.10.27, pad bezprzewodowy za 500 zł. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Opłaca się. Chociaż ja polecałbym nowego, a jak używanego to jasper.

4. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Powiem tak, jeżeli to jest Falcon dobrze "wyjeżdżony" to bym nie brał, bo np. może paść bo 2 miechach. Chociaż cena bardzo kusi, za nic nie wziął bym falcona. Ale to już twój wybór.

@edit:

Touch, zawsze musisz być pierwszy ^^?

5. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    On jest mało używany.

6. Thaw17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Zrób jak uważasz. Ja bym nie brał. Aha, skąd wiesz, że jest mało używany? Jest ładnie wyczyszczony, czy jak ;D ?

7. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie kupuj... Falcon żyje max zawsze 1,5 roku!
    Kupuj PS3 slim 120gb!
    Albo elite.
    PS.Skąd wiadomo czy mu się na jakiś czas pokazał Red Ring of Death (RRoD)/To już koniec zapewne tej konsoli (1,5 roku 3/4 falconów umiera).

8. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    To ciekawe (z tym zawsze to już przesadziłeś całkowicie) bo mój falcon żyje już 2 latka i ma się dobrze często zostawie go włączonego na noc i nie protestuje ;) Kumpla Jasper po 2 miesiącach złapał e74 więc nie ma reguły na to. Kupuj śmiało tym bardziej że jest gwarancja więc się martwić nie musisz. Tym bardziej że są na tym forum osoby których zephyrki/xeony nawet jeszcze żyją.

9. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Cena rzeczywiście kusi ale mam Falcona a różni sie od Jaspera tym ze może paść za 1,5 roku i zużywa więcej prądu :/ Rób jak uważasz

10. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Dżizas ludzie wszystko może się zepsuć :p Konsola jest od grania a nie zastanawiania się kiedy się zepsuje od tego ma gwaracje żeby się nie martwić.

11. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    On jest przerobiony Ingvar(END GWARANCJI). Mówię ci kup PS3 slim 120gb/xbox elite jasper. Znam falcony to już zapewne koniec żywota tej konsoli. 4 mies. pograsz i RRoD albo reballing 220zł(bardzo dobra oraz skuteczna ),X-clamp (konsola pożyje w porywach do pół roku).
    Kup PS3 slim.

12. Thaw17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    @tommyw200

Do czego przyda mu się dysk w PS3? Pozatym, to jest forum o Xboxie. Więc nie wyjeżdżaj z PS3.

@TOP

Widzisz jak ci inni napisali, tak jak ja. Ale to twój wybór.

13. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Nie zawsze. M$ nie raz naprawiał przerobione konsole - kwestia szczęścia. Reballing za 220zł mało prawdopodobne ;p W PS3 sławny YLOD którego naprawa też trochę kosztuje więc niech chłopak sam zdecyduje choć nie pytał o PS3.

14. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A niby czemu? Mówię wszystkim w dobrej radzie . Wszyscy oburzeni bo PS3 radze (lepszy). Nie chcę kłótni.

15. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Opłaca się i to jak. 500zł ? to nawet weźmiesz i sprzedaż na allegro drożej ten sam zestaw. Ale to nie prawda o tych falcolnach. sam posiadam na stanie Xenona który chodzi od 2006 roku bez problemów. Postawisz go w dobrym miejscu to będzie służył latami.

16. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Gdybyś nie zauważył to forum o klocku. A mogę wiedzieć w czym PS3 lepsze (Posiadałem pokazał się YLOD sprzedałem w cholere) ? Argumencik jakiś :p

17. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiesz :) , YLOD to zimne luty (jedna usterka PS3) ale bardzo, bardzo mało prawdopodobna (0,5 procent konsoli).
    W czym lepsze jeszcze pytasz?:)
    8 rdzeni procesor CELL 8x2.8GHZ
    Blu-Ray
    Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth
    Darmowy On-Line.
    To na wszystko.

18. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jedyna ? Napęd często siada, lubi się nie otwierać i trzeba konsolę traktować pięścią od góry dla wspomagania

19. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak on się ma otwierać? :p

20. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    No faktycznie źle to ująłem powiedzmy tak "lubi nie przyjmować płyt".

Nie róbmy już offtopu. Żadna konsola idealna nie jest bo takiej się stworzyć nie da i tyle.

21. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    8 rdzeni procesor CELL 8x2.8GHZ ---> dla których nie ma wykorzystania ? tzw. wielka mityczna moc PS3 która śpi i czeka na odpowiednich programistów, którzy wykorzystają w pełni procesor aby pokonać xboxa. Szkoda że to stanie się wtedy jak wyjdzie kolejny Xbox.

Blu-Ray ------> Tak na prawdę jedny wielki shit. Odczyt z dysku blu-ray jest parokrotnie wolniejszy niż w przypadku zwykłego DvD. A z tego co wiem kupiłem konsole do grania, a nie kombajn który ma milion zastosowań i w żadnym nie jest dobre.

Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth ----> To jest argument. Tutaj chylę czoło gdyż Sony postarało się w tej kwestii i zagwarantowało dobrobyt zwolennikom ps'a.

Darmowy On-Line. ----> Ale czy tak dobry i stabilny jak XboxLive? powiedz czy dla ciebie dużym wydatkiem jest kupić Golda na rok za 130zł ? Zobacz ile dzięki temu masz rzeczy za free. Nie mówiąc już o wiecznie pełnych serwerach w każdej prawie grze.

Żeby nie było przedstawiam swój punkt widzenia. Nie jestem fanboyem X'a. Wręcz od ostatniego czasu polityka M$ dała mi się we znaki, jak również i innym. Ale i tak nie kupie Ps3 w tym momencie. Kupie go może za 2 lata gdy Natal mi się znudzi a Sony pokaże nam gry jakich jeszcze nikt nie widział.

@Topic bierz tą konsole. jest to wielka okazja. Wyskoczy Ci rod? Mówi się trudno. Nowa płyta główna przecież kosztuje 300zł a naprawa? ~ 150zł. Bierz i ciesz się wspaniałymi grami :D

Wczytywanie...

Poleć forum