Czy opłaca się kupić ?

fortis

Banned
Witam. Czy opłaca się kupić xboxa 360 Falcona 04.08.08 - przerobiony Ixtreme 1.6 nostealth, z dyskiem 20 GB, niezbanowana, HDMI, gwarancja do 2011.10.27, pad bezprzewodowy za 500 zł. ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Opłaca się. Chociaż ja polecałbym nowego, a jak używanego to jasper.
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, jeżeli to jest Falcon dobrze "wyjeżdżony" to bym nie brał, bo np. może paść bo 2 miechach. Chociaż cena bardzo kusi, za nic nie wziął bym falcona. Ale to już twój wybór.

@edit:

Touch, zawsze musisz być pierwszy ^^?
 

fortis

Banned
On jest mało używany.
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
Zrób jak uważasz. Ja bym nie brał. Aha, skąd wiesz, że jest mało używany? Jest ładnie wyczyszczony, czy jak ;D ?
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj... Falcon żyje max zawsze 1,5 roku!
Kupuj PS3 slim 120gb!
Albo elite.
PS.Skąd wiadomo czy mu się na jakiś czas pokazał Red Ring of Death (RRoD)/To już koniec zapewne tej konsoli (1,5 roku 3/4 falconów umiera).
 

Ingvar

Banned
To ciekawe (z tym zawsze to już przesadziłeś całkowicie) bo mój falcon żyje już 2 latka i ma się dobrze często zostawie go włączonego na noc i nie protestuje ;) Kumpla Jasper po 2 miesiącach złapał e74 więc nie ma reguły na to. Kupuj śmiało tym bardziej że jest gwarancja więc się martwić nie musisz. Tym bardziej że są na tym forum osoby których zephyrki/xeony nawet jeszcze żyją.
 

szajba19

Użytkownik
Użytkownik
Cena rzeczywiście kusi ale mam Falcona a różni sie od Jaspera tym ze może paść za 1,5 roku i zużywa więcej prądu :/ Rób jak uważasz
 

Ingvar

Banned
Dżizas ludzie wszystko może się zepsuć :p Konsola jest od grania a nie zastanawiania się kiedy się zepsuje od tego ma gwaracje żeby się nie martwić.
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
On jest przerobiony Ingvar(END GWARANCJI). Mówię ci kup PS3 slim 120gb/xbox elite jasper. Znam falcony to już zapewne koniec żywota tej konsoli. 4 mies. pograsz i RRoD albo reballing 220zł(bardzo dobra oraz skuteczna ),X-clamp (konsola pożyje w porywach do pół roku).
Kup PS3 slim.
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
@tommyw200

Do czego przyda mu się dysk w PS3? Pozatym, to jest forum o Xboxie. Więc nie wyjeżdżaj z PS3.

@TOP

Widzisz jak ci inni napisali, tak jak ja. Ale to twój wybór.
 

Ingvar

Banned
On jest przerobiony Ingvar(END GWARANCJI). Mówię ci kup PS3 slim 120gb/xbox elite jasper. Znam falcony to już zapewne koniec żywota tej konsoli. 4 mies. pograsz i RRoD albo reballing 220zł(bardzo dobra oraz skuteczna ),X-clamp (konsola pożyje w porywach do pół roku).
Kup PS3 slim.
Nie zawsze. M$ nie raz naprawiał przerobione konsole - kwestia szczęścia. Reballing za 220zł mało prawdopodobne ;p W PS3 sławny YLOD którego naprawa też trochę kosztuje więc niech chłopak sam zdecyduje choć nie pytał o PS3.
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
@tommyw200

Do czego przyda mu się dysk w PS3? Pozatym, to jest forum o Xboxie. Więc nie wyjeżdżaj z PS3.

@TOP

Widzisz jak ci inni napisali, tak jak ja. Ale to twój wybór.
A niby czemu? Mówię wszystkim w dobrej radzie . Wszyscy oburzeni bo PS3 radze (lepszy). Nie chcę kłótni.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Opłaca się i to jak. 500zł ? to nawet weźmiesz i sprzedaż na allegro drożej ten sam zestaw. Ale to nie prawda o tych falcolnach. sam posiadam na stanie Xenona który chodzi od 2006 roku bez problemów. Postawisz go w dobrym miejscu to będzie służył latami.
 

Ingvar

Banned
Gdybyś nie zauważył to forum o klocku. A mogę wiedzieć w czym PS3 lepsze (Posiadałem pokazał się YLOD sprzedałem w cholere) ? Argumencik jakiś :p
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Nie zawsze. M$ nie raz naprawiał przerobione konsole - kwestia szczęścia. Reballing za 220zł mało prawdopodobne ;p W PS3 sławny YLOD którego naprawa też trochę kosztuje więc niech chłopak sam zdecyduje choć nie pytał o PS3.
Wiesz :) , YLOD to zimne luty (jedna usterka PS3) ale bardzo, bardzo mało prawdopodobna (0,5 procent konsoli).
W czym lepsze jeszcze pytasz?:)
8 rdzeni procesor CELL 8x2.8GHZ
Blu-Ray
Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth
Darmowy On-Line.
To na wszystko.
 

Ingvar

Banned
Jedyna ? Napęd często siada, lubi się nie otwierać i trzeba konsolę traktować pięścią od góry dla wspomagania
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
nie lubi się nie otwierać
Jak on się ma otwierać? :p
 

Ingvar

Banned
No faktycznie źle to ująłem powiedzmy tak "lubi nie przyjmować płyt".

Nie róbmy już offtopu. Żadna konsola idealna nie jest bo takiej się stworzyć nie da i tyle.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz :) , YLOD to zimne luty (jedna usterka PS3) ale bardzo, bardzo mało prawdopodobna (0,5 procent konsoli).
W czym lepsze jeszcze pytasz?:)
8 rdzeni procesor CELL 8x2.8GHZ
Blu-Ray
Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth
Darmowy On-Line.
To na wszystko.
8 rdzeni procesor CELL 8x2.8GHZ ---> dla których nie ma wykorzystania ? tzw. wielka mityczna moc PS3 która śpi i czeka na odpowiednich programistów, którzy wykorzystają w pełni procesor aby pokonać xboxa. Szkoda że to stanie się wtedy jak wyjdzie kolejny Xbox.

Blu-Ray ------> Tak na prawdę jedny wielki shit. Odczyt z dysku blu-ray jest parokrotnie wolniejszy niż w przypadku zwykłego DvD. A z tego co wiem kupiłem konsole do grania, a nie kombajn który ma milion zastosowań i w żadnym nie jest dobre.

Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth ----> To jest argument. Tutaj chylę czoło gdyż Sony postarało się w tej kwestii i zagwarantowało dobrobyt zwolennikom ps'a.

Darmowy On-Line. ----> Ale czy tak dobry i stabilny jak XboxLive? powiedz czy dla ciebie dużym wydatkiem jest kupić Golda na rok za 130zł ? Zobacz ile dzięki temu masz rzeczy za free. Nie mówiąc już o wiecznie pełnych serwerach w każdej prawie grze.

Żeby nie było przedstawiam swój punkt widzenia. Nie jestem fanboyem X'a. Wręcz od ostatniego czasu polityka M$ dała mi się we znaki, jak również i innym. Ale i tak nie kupie Ps3 w tym momencie. Kupie go może za 2 lata gdy Natal mi się znudzi a Sony pokaże nam gry jakich jeszcze nikt nie widział.

@Topic bierz tą konsole. jest to wielka okazja. Wyskoczy Ci rod? Mówi się trudno. Nowa płyta główna przecież kosztuje 300zł a naprawa? ~ 150zł. Bierz i ciesz się wspaniałymi grami :D
 

Do góry Bottom