1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się kupować tego Xbox 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomek0016, Czerwiec 20, 2013.

1. Tomek0016

Tomek0016 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Niestety Polska
    Zamierzam sprawić sobie konsolkę. Będę grać głównie w FPSy (i nie piszcie mi że lepiej na PC, bo ja preferuję pada) na multiplayer. Czy ten Xbox nie dostanie RROD po tygodniu używania? XBOX 360 ARCADE 2008 ROK (3310399337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mój budżet to ~320zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szakdar

Szakdar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja osobiście bym go nie kupił. Choc nie wiadomo jak ta konsola była używana. Kupno używki to zawsze jest ryzyko.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    2008r, FALCON.
    Możliwe, że wystąpi RROD.

Lepiej poszukaj Jaspera z 2009r.
    Dołożysz 100zł więcej i znajdziesz jakąś dobrą sztukę.

Wczytywanie...

Poleć forum