Czy opłaca się kupować Xboxa 360 po naprawionym RROD

Kamil95

Banned
Witam. Na samym początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum :) Liczę na szybką odpowiedźz waszej strony ponieważ cena jest atrakcyjna ale nie wiem czy się tak naprawdę opłaca to kupować no bo wiadomo że usterki lubią powracać a tyle się o tych RROD'ach słyszało. Moje pytanie jest następujące: Czy opłaca się kupować Xboxa 360 po naprawie RROD? Nie wiem dokładnie czy w konsolce był reballing czy tylko jakieś doczyszczenie lub zmienienie poszczególnych układów, tymbardziej że nie znam się na tym. Ale cena jest atrakcyjna. Xbox 360 to bodajże wersja Falcon lub Jasper bo z 2008 roku, nieprzerobiona, posiada wejście HDMI. Po naprawie na 3 czerwone diody. W skład zestawu wchodzi Pad, Konsola, Zasilacz, Kabel AV, Dysk 20GB. Cena jaką chce za całośc to 250zł + koszty przesyłki. Trzeba przyznać że jest (chyba) atrakcyjna ale nie o to w tym chodzi, bo ja chcę kupić XBOXA po to, żeby grać a nie jeździć z nim po serwisach i naprawiać. Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam! :)
 

pumkq

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
już za samego pada i zasilacz jak są sprawne to się opłaca
 

Do góry Bottom