1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się przerabiać ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pirer, Luty 10, 2012.

1. Pirer

Pirer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Slima z maja 2011 roku wiec można go przerobć na LT 3.0 ,ale mam gwarancje na 5 lat. Jak uważacie przerabiac czy nie przerabiać ? Czy mój xbox 360 może przestac działać po takiej przeróbce ? Czy jest jakis inny sposob na granie w pirackie gry ? Jak by co to nie korzystam z xbox live

2. Lotnik421 Xbox One

3. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Slima mam przerobionego od bodajże sierpnia. Sam nie korzystam z xbox live, nie gram przez sieć i nie zepsuł mi się jeszcze ;) Żeby mój xbox pożył dłużej (konkretnie napęd) kupiłem dysk 250 i instaluję gry na dysku a płyta jest tylko rozruchem ale zastanawiam się jeszcze nad RGH żeby w ogóle zrezygnować z płyt i wrzucać gry na dysk i z niego grać ;)

4. Pirer

Pirer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sam przerabiales czy dales komu?
    tez zastanawiam sie nad rgh

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Polecam RGH, bo przy dłuższym korzystaniu zwraca się. Nie trzeba kupować iHAS'a i drogich płyt DL zaciskając zęby przed każdym burnem czy płytka się wypali, a nawet jeśli to czy będzie działać...czekać i żyć w strachu że kiedyś może być ban za granie na XBL :)

6. klusek16

klusek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli cię stać na oryginalne gry to nie przerabiaj bo niby po co. Jednak znając realia w naszym kraju to ciężko kupić nową grę a jedyna korzyść to właśnie gra online więc jeśli nie korzystasz z XBOX Live to przerabiaj konsole tylko pamiętaj że tracisz gwarancję. Przerabiasz napęd LT mniejszy koszt lub całą konsole RGH większy wydatek ale i większe korzyści .

7. Pirer

Pirer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra chyba zainwestuje w RGH lub sam zrobie lt 3.0 dzieki wszystkim stawiam wam przydatne

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Warto dodać że RGH oferuje darmową "alternatywę" dla XBL

9. klusek16

klusek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli chcesz zrobić RGH to oddaj konsole komuś z dobrą opinią lepiej dołożyć trochę złotych i mięć pewność. Także polecam serwisy które dają pisemną gwarancje na usługi. Pamiętaj o tym że robiąc RGH tracisz gwarancje producenta (w twoim przypadku 5 lat)i w razie problemów z konsolą po RGH nie możesz liczyć na pomoc microsoftu.

10. karol93ts

karol93ts Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Co do przerobienia to powiem tak. Cały urok w xboxie to grać na livie. :) Jeśli nie masz kasy na gry to rób tak jak ja. Ja nie miałem pracy to jak mama mi dawała jakiś grosz to sobie odkładałem na gre, aż w końcu sobie uzbierałem i kupiłem gre. :) Nie musisz zaraz gry kupować po premierze . Poczekaj z dwa miesiące trzy cena troszkę zleci :) No chyba że pracujesz to możesz sobie pozwolić na zakup nowej gry w dniu premiery raz na trzy miesiące albo na cztery :)

11. koala20

koala20 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nikomu nie chce przerabiać ani kupować , polecam PC power.

12. Pirer

Pirer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam jeszcze jedno pytanie jezeli bede chcial samemu przerobic na lt 3.0 to musze lutowac?

13. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Będziesz musiał wiercić. Nie szkoda tobie tych 5 lat? Prawdę mówiąc sam bym nie potrafił uzbierać na oryginały bo wszystko bym wydawał na spotkanie z kumplami no ale używane gry są tanie:D

14. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zawsze się opłaca jak cię nie stać na orginały , inne sposoby xkey/rgh:) lt najtańszy da się samemu ogarnać

15. Carlos11

Carlos11 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja Ci powiem, ze mialem lt, teraz mam rgh i jest on o wiele lepszy, a jesli chodzi o gwarnacje, to jak bedziesz szanowal xboxa to nic sie z nim nie stanie. Nie jestem pewnien, ale jesli masz slima to, zeby zrobic lt bedziesz musial sie troche nameczyc. Jesli nie masz zamiaru grac na xbl to przerabiaj, ja tak zrobilem i jestem zadowolony, zawsze masz xlinka czy to z lt czy z rgh, ale jesli masz slabego neta to na rgh mozesz usunac zabezpieczenie pingu :)

16. Pirer

Pirer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A znacie profesjonalnych fachowców żeby zrobili mi RGH w Warszawie lub Mińsku Mazowieckim

Wczytywanie...

Poleć forum