Czy opłaca sie przerobić konsole ?

bon`ZO

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie najwazniejszy jest online,nigdy nie pprzerabialem ani nie piracilem:) majac ps3 tez tylko orginalne gry;) online to swietna zabawa i calkiem inne granie niz slepe przechodzenie kolejnej gry
 

madruk

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem po co ludzie przerabiają konsole ;/ po 1 granie bez online jest po prostu nudne po 2 gry nie są aż tak drogie kupuję jedną przechodzę potem sprzedaje i mam na kolejna
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ludzie tacy jak ja np przerabiaja bo zwisa im granie na konsoli przez siec :)
Od tego mam tlustego PC :)
 

crash5

Użytkownik
Użytkownik
No niby ta , ale ten tłusty PC trzeba często zmieniać , lub podkręcać , nie to co x360 od 2007 piękne hulanko po sieci :D
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak lubisz grać online to się nie opłaca się, bo możesz dostać Bana i nici z grania :) Decyzja należy do Ciebie :)
 

SkovvPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Wasze komentarze
Nie.
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście, że się opłaca. Jest grasz offline to tym bardziej.
 

Kokosik

Banned
nie opłaca się, granie offline to największe gówno jakie może byc. teraz gry idą w stronę tylko MULTIPLAYERA!! Jak chcesz ściągac takiego CoD'a kilka godzin żeby przejśc single w 5-6h - to proszę bardzo
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Grasz offline- przerabiasz
Grasz online- placisz tęgie siano za gry i tyle w temacie, wybor nalezy do Ciebie...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odpowiedz powyzej bardzo mi sie podoba :)
Krotko i dosadnie...
 

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi szczerze, kto z was zarabia.....
Czy te 10zł miesięcznie na Live to majątek a nawet zakup gry raz na miesiąc to dużo siana...?

Trochę nie rozumiem polityki...znaleźli się wielcy fani przeróbek, róbcie co chcecie, wasza sprawa, już najmniejszy problem w tym, że łamiecie prawo, ale przynajmniej nie zrażajcie ludzi do bycia, jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział, oryginalnym z faktu posiadania oryginalnych gier.

Odpowiadając na pytanie: TAK opłaca się przerobić konsolę - koszt płyty ~5zł, download oraz nagranie płyty - wiadomo.
Oczywiście, że się opłaca bo 5zł nie jest równe ~200zł.

Drugą sprawą jest korzyść a właściwie dalsza niekorzyść przeróbki klocka...już się pojawiło.

Wniosek: Rób co chcesz ;D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja zarabiam,i to nie mało ale jezeli mam byc szczery to wole wydac te 5 zł na plyte a za 195 zł ktore zostanie kupic sobie spodnie :)
Co do łamania prawa,to lamie je na codzien,chociazby podczas jazdy samochodem tak wiec lamaniem prawa sie w ogole nie przejmuje.
Fakt faktem iz faktycznie nie ladnie jest kogos namawiac do piracenia,dlatego mu piszemy ze jak gra offline to niech przerabia,a jak online to niech nie przerabia,wydac 200 zł na troche plastiku aby pograc z iranczykami online to troche mi nie lezy,choc wielu z was ma gry ktore ich bardzo wciagnely,ja akurat na x360 nie mam takiej gry !! PIRATES OF WROCŁAW
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
PIRATES OF WROCŁAW

oplaca sie przerabiac, za to siano ktore wydalbym na gre wole przepic, albo przejarac :D
 

krukens

Użytkownik
Użytkownik
odpowiedź godna Polaka...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
PIRATES OF WROCŁAW

oplaca sie przerabiac, za to siano ktore wydalbym na gre wole przepic, albo przejarac :D

No i konkretna odpowiedz,dosadna i prawdziwa...
Rowniez wole przepic albo przejarac :D:D Albo kupic ciuchy.
 

gebe14

Użytkownik
Użytkownik
pewnie ze sie opłaca... masz najnowszy tytuł nie ruszając sie z domu, jeszcze przed premierą często...
jedynie gry zciagane onn direct mnie rajcuja... chodza bez plyty i to jest to...a te 40 zl za 6000 msp wybule.
 

lamoon

Użytkownik
Użytkownik
Powiedziałbym - nie, nie warto przerabiać ale tylko w przypadku jakby wszystkie produkcje jakie są wydawane byłyby dostępne via xbox live. A tak nie jest. Dlatego przeróbką mówię - tak :)
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Odwieczny dylemat - przerabiać czy nie :) ja nie przerobiłem i nikogo nie posądzam o "bycie piratem" bo sam na kompie grałem głównie w "kopie zapasowe" ale od kiedy moją platformą do gier stała się konsola ukróciłem ten proceder :) gram na oryginałach, nie łamię prawa i mam satysfakcję. A co do cen gier - nie zarabiam 4 tysięcy miesięcznie, mam na utrzymaniu żonę, dziecko w drodze i mam kredyt na mieszkanie do spłacenia - ale jakieś tam fundusze na gry zawsze się trafią. Kupuję przez allegro i czasami świetne tytuły można kupić za 20-30 zł. Raz tylko wydałem prawie 200 zł na grę - ale miałem sobie coś wybrać na urodzinki ;)
 

lamoon

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie dziwi mnie fakt że jeszcze nikt nie wpadł na tak cudowny pomysł jakim jest digital download. Dla mnie jak gra wychodzi w wersji box od razu powinna pojawić się wersji digital. Koszty mniejsze i gra kosztowała by mniej. A dam sobie rękę obciąć że znalazłaby się cała grupa osób które mają w głębokim poszanowaniu posiadanie pudła na półce które zajmuje tylko miejsce i zbiera kurz.
 

doronio

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, to tak jakby spytać się "Czy się opłaca być złodziejem" przecież mogę mieć rolexy za darmo.
Nie przerabiam - nie kradnę.
Sam kupuję gry tanio przez internet.
 

Do góry Bottom