1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się sprzedać xboxa i kupić ps3 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tokrzys17, Styczeń 2, 2013.

1. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam pomysł w głowie żeby sprzedać mojego kolcka i kupić sobie ps3. Wiadomo, że będę musiał trochę dołożyć pieniędzy ale to nic. Ale moje pytanie brzmi czy się opłaca to zrobić ? Gra na multi mnie nie obchodzi odrazu mówię. Czy gry na ps3 są lepsze niż na X ? Co sądzicie o tym pomyśle ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lepsze Exy, minimalnie słabsza grafa. Moim zdanie warto mieć obie konsole, ale wiadomo, że dla młodych ludzi jest to problem.
    Dużo moich znajomych przesiadło się z PS na X, ale tylko ze względu na grę na multi.

4. RBA2711

RBA2711 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli uwazasz ze do grania multi jest lepszy xbox? Sam mam ten dylemat. Chętnie bym nadrobił zaległości sony. Tylko w moim przypadku falcon z jtag 2x padami nie wezme nawet 500zl a na ps3 z 3.55 trzeba miec 800:/

5. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Z tego co mi wiadomo to rożnica między xbox-em a PS3 jest taka , że za konto Gold ( w przypadku xboxa ) na PS3 jest darmowe a na Xboxie trza płacić . Osobiście posiadam xboxa , u kolegi grałem na ps3 i lepiej mi sie gra na xboxie .

6. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Fajne jest to ,że PS3 ma darmowego neta ,ale Xbox jest dla mnie jednak lepszy.
    Na PS3 nie umiem w ogóle grać na tym niewygodnym padzie, za to Xboxowy pad jest cięższy, lepiej leży w dłoni.
    To jeden z wielu atutów X'a które pewnie znasz ,ale je tylko przypominam.

Po prostu zostań przy X360 i będzie dobrze :)
    Nie polecam przesiadki na ,,Plejaka ,,

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak cie multi nie obchodzi to zrob rgh na klocku i ps3 schowa sie kompletnie.
    pad od xboxa jest zdecydowanie wygodniejszy.

8. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak napisał kolega wcześniej warto dla exclusivów, których na PS3 jest naprawdę sporo i jakościowo to produkcje z najwyższej półki. Jeżeli granie na multi Cię nie interesuje to odpada drugi duży plus PS3 czyli darmowy PSN. Gry multiplatformowe wyglądają trochę lepiej na Xboxie a pad jest w sumie tak samo dobry - do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Jedno co moim zdaniem nie ma sensu to przerabiać konsolę lub kupować przerobioną ale to moje zdanie, każdy człowiek jest wolny i może sobie swoje własne Ferrarii potraktować młotkiem.

9. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Jeżeli cię nie obchodzi multi to nie ma zbytniej różnicy pomiędzy tymi konsolkami. Jak nie grałeś na XLive nigdy to nie zauważysz tego,że czasem PSN potrafi przymulić jednak PS+ to jest ogromny plus gdzie całkiem niezłe pozycje za niedrogą subskrypcję otrzymujesz. Gry jak gry,po przezwyczajeniu do Duala nie będziesz widział różnicy,tylko właśnie te Exy które kuszą. Jak jeszcze nie miałeś PS3 to spokojnie na trochę ci wystarczy samych Exów które można w tym momencie kupić za grosze oraz niby ten darmowy PSN chociaż osobiście wolę zapłacić już za tego Golda i mieć o dużo lepszy Xlive niż jak już wspomniałem czasami zamulający PSN.

10. lorddark

lorddark Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pady to już kwestia przyzwyczajenia ale mi się gra na tym z ps i xbox'a równie dobrze Exy to wielki + dla sprzętu sony, jak z psn nie wiem ale może się wkrótce dowiem
    swoją drogą nie żebym obrażał exy od klocka ale ps3 ma o niebo lepsze i dużo więcej ich jest
    z grafiką nie wiem jak jest, ale jak już ktoś naprawdę patrzy w grach tylko na grafikę to niech się przesiądzie na pc, jak to mówie najważniejsze 2 rzeczy w grach to fabuła i gameplay dopiero potem długość gry i jeszcze dalej grafika

ps sam planuje kupić ps3 dla exclusiv'ów

Wczytywanie...

Poleć forum