Czy opłaca się sprzedawać jaspera i kupować slima?

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie, posiadam Xboxa 360 Premium z dyskiem 60 gb jest to wersja jasper z lutego 2009 roku, jak na razie nie miałem z nią najmniejszego problemu i pytanie do Was opłaca sie go sprzedawać i kupować slima?
 

vegito

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie nie ma to znaczenia to zależy kto czego chce ci co przerabiają to kupują jaspera. Ja bym wolał slima jeśli miał bym teraz kupić xboxa bo gram tylko na oryginałach może przezi wifi wole slima bo kabel mi przeszkadza ale nie będę specjalnie wymieniać jaspera na slima.
 

szem44

Banned
Użytkownik
Masz kase kupujszesz slima nie masz kasy nie kupujesz. Tyle z opłacalności.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem czy się opłaca? Po co niby miałbyś brać nowego? Jeżeli masz kasę bierz...
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Moje zdanie jest takie, że jak masz Jaspera, to nie kupuj Slim'a, a jak nie masz Xbox'a i nie chcesz przerabiać, to kupuj Slim'a.

Nie wiem wogóle po co ten Slim, jak za te pieniądze z różnicy ceny między Jasper'em i Slim'em można wydać na jakieś porządne gierki, a tak tylko będziesz miał Wi-Fi i ładniejszy wygląd.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no i troche mniej pradu wciagnie slim. z tego co pamietam jest robiony w innym procesie tech. vel procki do pc.
 

andiko

Użytkownik
Użytkownik
nie. po co? graj dopoki ta konsole da sie jeszcze sprzedac na allegro
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
slim się nie opłaca,różni się tylko od zwykłego xboxa tym że ma 250gb dysku WI-FI i gorzej wygląda

PS:slima kup kiedy zaczną się poważne problemy ze starym xbox'em
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jestem tego samego zdania co inni. Nie masz kasy, xbox którego masz nie sprawia ci kłopotów. To zbędne było by kupowanie Slima (nawet jeżeli miałbyś kase). Bo w gruncie rzeczy to prawie te same konsole.
Wiadomo "prawie" czyni różnice :)

Ja bym chociaż nie kupował na twoim miejscu.
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze wiecie, im więcej kasy zostanie w portfelu tym lepiej, prawda? No musze przyznać że z jasperem nie miałem najmniejszego problemu, jejszcze żadnej ściny nie miałem.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
To po co ci slim???
 

siabuba121

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie nie ma poco kupowac slimki przerobka slim kosztuje ponad 200zl na allegro jezeli nie masz zamiaru przerabiac to kup jak masz pieniadze
 

Do góry Bottom