Czy opłaca się to kupić?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

The-Bill

Świeżak
Świeżak
Witam.Mam pytanie.Czy opłaca się to MICROSOFT Xbox 360 Premium - 318 zł • ElectroWorld.pl kupić czy raczej,nie?
 

ZERO-GRAVITY

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jaki to GPU. Czy używana, może nowa - nic nie jest napisane. Jak na razie nie odpowiada mi układ graficzny.
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Taka mala cena,ja bym łykał.Kumpel ostatnio kupił x360 z pamiecia 4gb przerobionego za 1000zl,a tu taka mala cena.Kupuj i sie nie ogladaj
 

venome

Użytkownik
Użytkownik
Dziwnie niska cena. Mi natomiast nie odpowiada gwarancja która jest na 12 miesięcy, a zgodnie z prawem UE musi być na 24 miesiące.
Ale za taka cenę xboxa nie znajdziesz.
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
A co tam gwarancja i tak pewnie przerobi i po gwarancji,co nie The Bill?
 

Buchman

Banned
 

Excalibue

Użytkownik
Użytkownik
To jest chyba wyprzedaż starych modeli. Wyraźnie piszę ''Model na rok 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 ''
 

Yazaar

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze warto.. Za takie pieniadze? Przeciez odjac od tego pada i okablowanie to konsola jest za jakies 200zl
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
taa i zepsuje się zaraz jak to model z 2006r moim zdaniem lepiej dołożyć troche kasy i mieć lepszą konsolę.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli dostaniesz paragon masz 3 lata gwarancji:) od m$
 

wiewior996

Świeżak
Świeżak
no właśnie ja kupilem swojego z 2009 roku oczywiscie bez gwarancji za 800 zł z przerobką z dyskiem 120 gb ;p.
Jak według mnie to za niska cena ;/ ;p
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
kiedy ją kupiłeś? bo jak niedawno to przepłaciłeś
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no właśnie ja kupilem swojego z 2009 roku oczywiscie bez gwarancji za 800 zł z przerobką z dyskiem 120 gb ;p.
Jak według mnie to za niska cena ;/ ;p
ja dałem za jaspera elite z dyskiem 120 GB z 5 grami w tym Fifa 11 za 500 zł wiec dużo za dużo zapłaciłeś
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom