1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się wymiana Xbox 360 na PSP 3004 + Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TadeoRetro, Kwiecień 24, 2014.

1. TadeoRetro

TadeoRetro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemanko.
    Chciałbym się zapytać czy to jest dobry deal dla jednej i drugiej strony.
    Wymieniam PSP na Xbox 360.

Xbox 360:

W Zestawie :
    - konsola ( zasilacz )
    - kabel hdmi
    - 1 bezprzewodowy pad

Konsola posiada wbudowana tylko pamięć na save ok 85 mb.

PSP:

+ ładowarka i usb

Zamieniać się?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Nie wiem jak cenowo jest z PSP, ale xbox ma Jaspera, czyli najmniej awaryjną płyte główną.

1 osoba to lubi.
  4. geohound

geohound Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Moim zdaniem nie ma takiego zestawu PSP, żeby był opłacalny za wymianę za Jaspera. Poza tym umówmy się - PSP ma ograniczone gry. Kilka fajnych, ale ograniczone. Ja kupiłem oczywiście wyłącznie dla FF VII Crisis Core, który był doskonały (i na endingu dosłownie leciały łzy), potem trochę Tekkena 5, jakiś jRPG i tyle. Reszta to nudy, zwłaszcza jeśli masz PC.

Poza tym PSP w dobrym i bardzo dobrym stanie, to kwota rzędu 200-350zł. Za tyle nie można dostać Xboxa na Jasperze, więc to nie jest opłacalna wymiana.

No CHYBA, że ograłeś już wszystko, na co miałeś ochotę i szukasz nowej zabawki. W innym przypadku zwyczajnie - nie ma sensu. Lepiej sprzedaj X'a, za część kup sobie PSP + kartę pamięci i resztę zostaw na cukierki.

EDIT: Ah, no tak, temat wprowadzający w błąd. Napisałem się, a Tobie chodzi o wymianę w drugą stronę. Jak najbardziej opłacalna. Dysk kupisz za stówę.

1 osoba to lubi.
  5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wg mnie dobra zamiana. PSP jest maksymalnie warte 300zł, co wg mnie już jest kosmiczną kwotą jak na taki sprzęt (PS Vita idzie kupić za 400-500zł). Ja kupiłem około rok temu PSP 2003 w bardzo dobrym stanie z kartą 4GB, ze stałą przeróbką za 180zł + kw, tylko dlatego że to była okazja.

Twoje PSP wg mnie jest warte 200-250zł, bo to goła konsola.
    X360 Jasper z zasilaczem, to koszt rzędu 300zł i w górę, pad bezprzewodowy jest warty jakieś 80zł. Jeżeli liczyć kabel, to jakieś 10-20zł. Razem tak na oko to 350zł minimum.

Wymieniłbym się bez zastanowienia.

1 osoba to lubi.
  6. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ta konsola to falcon warta z 250zl z padem zestaw więc cena podoba obu rzeczy.

7. Countach

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdecydowanie Jasper, data produkcji grudzień 2008, a Falcony produkowali do września. Napis nad "Made in China" też zgadza się z Jasperem.

8. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Takie coś to się da określić po gnieździe zasilania.

9. Countach

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A widzisz gdzieś zdjęcie gniazda zasilania? Do rozszyfrowania pozostaje data produkcji i napis nad "Made in China", które zgadzają się z Jasperem.

10. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Raczej jest foto jest z OLX.pl . Z tego co ty stwierdziłeś nie ma pewności a made in china to każda jest produkowana nawet One.

11. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    JASPER 12,1A, a tak na maginesie jaspery byly juz od 10-2008. Kwestia oznaczenia na obudowie. A PSP to martwa konsola, a na xboxa cos tam jeszcze wychodzi.

1 osoba to lubi.
  12. Countach

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To daj link do ogłoszenia. Jest pewność, data produkcji się zgadza, czego chcieć więcej? Chodzi mi o napis, który jest NAD (powtarzam NAD) napisem Made in China, "12V-----12,1A;5V---1A" który jest zgodny z Jasperem, Falcony mają "12V-----14,2A---1A".

13. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    To jest Jasper 256mb lub 512mb. Po pierwsze 12,1A to JASPER, po 2gie data produkcji, no a po 3cie pisze on jak BYK ze konsola ma 85mb wewn. PAMIECI. Wiadomo ze cos tam savow ma wiec nie pokaze mu calej wolnej. W ten czas zamiana na psp jest ewidentnie nie oplacalna na niekorzysc posiadacza xbox. A posiadacz psp moze zacierac rece bo zrobi bardzo dobry interes. PSP bym powiedzial warte 250zl max plus gry wiec z 300zl. Jasper 350-400

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum