1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się zamienić xboxa za ps3?Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kusiak11, Marzec 19, 2012.

1. kusiak11

kusiak11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam dylemat ponieważ posiadam xboxa 360 250 gb slim kupionego w grudniu 2010r na gwarancji 2 letniej.Nieprzerobiony 2 pady oryginalne headset nowe akumulatorki oraz gry pudełkowe:Fifa 10, Mortal combat vs dc Universe , battlefield3+ powrót do karkad, assassin's creed,gears of war,a na dysku crysis 2 dub. i gears of war 2 pl. mogę dostać za to ps3 320 gb kupiona 13 marca 2011r. na gw. dwuletniej .1 pad kabel vga Gry na dysku to:
    Battlefield 3
    AC: Brotherhood
    Bulletstorm
    DC Universe Online
    M&M: Clash of Heroes
    CoD: Classics
    Borderlands GOTY
    inFamous
    Little Big Planet.

i do wyboru albo skyrima albo AC revelations+AC 1

Proszę o pomoc czy warto ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja bym się nie zamieniał chyba ,że jesteś fan boyem ps3

4. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie opŁaca siĘ.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tez bym sie nie skusil :)

6. kusiak11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem nową ofertę a mianowicie ps3 250 gb slim nieprzerabiana rok gw pad jak nowy kontroler move bez kamerki i gry pudełkowe:AC:REVELATIONS,Fifa 11,F1 2011,Cod:MW3 online pass,Batelfield:bad company2,Nfs:Run,Uncharted 3 Co o tym myślicie? To już wydaję się sensowniejsze:)

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    według mnie po co się zamieniać na konsole inną skoro masz taką co jest lepsza od ps3 , zamiast sie zamieniać se te gry dokup

8. kusiak11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiesz te gry są trochę warte a gears of wary przeszedłem halo mnie nie interesuje za bardzo . Mam internet darmowy wiem, że to 120 zł rocznie no ale za to bym miał już grę. No i uncharted bym chciał przejść ale nie chcę zamieniać konsoli jeśli się nie opłaca mam mętlik w głowie i dlatego proszę osoby na forum o pomoc ponieważ jestem zmieszany.

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gralem na obu ps3 osobiście mam xa , gra multi od ms a sony to dwa różne światy na multiku od sony syf i lagi ,od ms płacisz ale poziom jest o wiele lepszy jeśli chodzi o rozgrywke. najlepsze rozwiązanie zamienić się na jakiś czas przejdziesz gre to się zamienisz z kimś spowrotem na stałe nie i nikt za ciebie nie będzie decydował

10. kusiak11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba to bedzie najlepsze rozwiazanie dobrze gadasz :) Ale ogolnie oplaca sie za ten zestaw zamienic a potem jak przejde te exy czyli glownie dla mnie GOW i uncharted odmienic sie za slima ? co wy na to ? nie chcę żeby ktośdecydował jedynie porady:)

11. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Jeżeli masz zamiar na ps3 grać tylko w kilka gier to się nie opłaca.Prawdą jest że gry "multiplatformowe " lepiej wyglądają na konsolce M$.
    Jeżeli chodzi o rozgrywkę online to z przykrością (dla mojego portfela)stwierdzam że usługa xbl jest jeden krok przed PSN.

Nie wiem jak jest teraz ponieważ nie mam już ps3 ale podczas mojego użytkowania nie grało się najlepiej online.

Jeżeli chcesz koniecznie obadać U3 to na youtube obejrzyj gameplaye ;)

12. kusiak11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może mi ktoś powiedzieć jak teraz gra się na PSie w multi ? Bo wypowiadają sięosoby które miały pleya a teraz może się coś zmieniło ?

13. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    łagi plus , większość ma pochakowane osiągniecia żadna rewelacja jak za free

Wczytywanie...

Poleć forum