1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się zbierać kasę na xbox one?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawel997402, Wrzesień 5, 2013.

1. pawel997402

pawel997402 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,opłaca się zbierać kasę na tą konsolę? Jak wiadomo w listopadzie będzie warta +- 1500 zł,to nie mało i czym będzie się różnić w grach od xbox arcade/slim? Bo jeśli byłby duży skok wydajności w porównaniu do tych konsol to jednak chyba bym się skusił,jak sądzicie?
    A czy jeśli będe grał np. na ps4 a potem na xbox arcade w tą samą grę np. fifa 14 na tym samym tv. 42' to czy będzie w ps4 lepsza grafika?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pretorian85

pretorian85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    myślę, że PS4 przebije Xbox One i MS będzie pluł sobie w brodę i pytał sam siebie dlaczego stworzył taki system konsoli, a nie inny

4. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W dniu premiery ma kosztować 500 euro czyli ponad 2100zł a co do wydajności będzie ona na pewno nie porównywalnie większa. Sam mam zamiar ją kupić ale kilka miesięcy po premierze żeby trochę staniała :)

5. pawel997402

pawel997402 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Słyszałem też że lista gier będzie bardzo ograniczona na początku,także nie mam co liczyć,że za 2-3 miesiące mając już xobx one/ps4 pojadę do empiku i kupie np. gta 5 czy fife 14 ?

6. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W dniu premiery ma być podobno 23 gry a w empiku będą dopiero gdy będzie polska premiera a nie wiadomo kiedy to będzie.

Wczytywanie...

Poleć forum