czy opłaca się zrobić Jtag ?

ziop

Świeżak
Świeżak
witam
nadszedł wrzesień a wraz z nim nadejdą takie wielkie premiery jak GOW3 lub fifa 12. niestety microsoft udoskonala swoje zabezpieczenia i nowego drivera już nie tak łatwo uruchomić na przerobionych konsolach. :(
Słyszałem też że dobrym sposobem jest Jtag. dlatego mam dla was serię pytań: :p
- czy żeby założyć jtag to trzeba mieć jakąś konkretną przeróbkę ?
- na czym polega zakładanie jtaga? Słyszałem że trzeba coś lutować (lutowałem czasami głośniki ale jtag to chyba wyższa szkoła jazdy :p)
- czy jtag ma jakieś negatywne strony oprócz braku xbox live ?
- czy jtag pozwoli mi korzystać z gier arcade i dodatków DLC ?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Niedługo pojawi się nowe lt, więc we wszystkie tytuły będzie można normalnie grać. Na jtagu możesz odpalać dlc, arcade, gry z dysku, bez potrzeby nagrywania na płytę, system operacyjny(chyba jakaś wersja linuxa) ale za to brak xbl. Co do zakładania, to nie wiem jak dokładnie przebiega cały proces, ale w takiej sytuacji jak zwykle polecam oddać konsolę komuś, kto się tym zajmuje. Płacisz i masz pewność, że wszystko będzie ok.
 

ziop

Świeżak
Świeżak
a co to jest nowe lt ? :) jestem w tym zielony ;)
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nowy ixtreme lt+ 2.0 pozwalający uruchamiać takie gry jak właśnie driver san francisko (format XGD3)
 

ziop

Świeżak
Świeżak
mhm :) a żeby to założyć trzeba będzie iść z konsolą do fachowca czy to tylko coś w stylu patcha? :confused:
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
to jest coś w stylu przeróbka xboxa ;D trzeba wyciągnąć klucz napędu i wgrać lt+
 

ziop

Świeżak
Świeżak
dzięki wszystkim. :) jak będzie to nowe lt+ to poszukam pomocy w jakiś poradnikach. ;) no to tyle, ;D jeszcze raz wielkie dzięki !
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
dzięki wszystkim. :) jak będzie to nowe lt+ to poszukam pomocy w jakiś poradnikach. ;) no to tyle, ;D jeszcze raz wielkie dzięki !
Sam się w to nie baw bo rozwalisz konsole :)

Na forum są użytkownicy, którzy się na tym znają :)
 

Do góry Bottom