1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy oplaca sie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barman_2000, Czerwiec 5, 2010.

1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    witam, mam mozliwosc kupna xboxa, przerobionego najnowszym ixtreme, 2 pady wszystkie kable, dysk 60gb itd za 500 zl, tylko mam maly dylemat, gosciu mowi ze to jasper ale mnie sie nie chce troche wierzyc bo jest ze stycznia 2008 czyli jak dla mnie falcon i teraz nie wiem czy kupowac czy nie, aha i daje jeszcze 30 gier do tego jak dla mnie to sie oplaca nie wiem tylko co z ta plyta glowna, i prosze nie pisac dozbieraj i kup nowego arcade bo nie chce arcade a tymbardziej nieprzerobionego

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stifleer

Stifleer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    FALCON 100%, jeśli masz kase na serwisy, to bierz. Jeżeli nie, bierz jasper.

4. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z tego co czytam wszedzie to nie jest tak co wyczytuje na tym forum, tak chwalicie tego jaspera a wszyscy mowie ze falcony tez dzialaja poprawnie i sie nie psuja ani nie grzeja

5. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jasper jest ( niby ) nieco mniej awaryjny ale bez przesady . Sam mam używanego falcona od prawie roku i nawet się nie zawiesił . Cena jest dobra za tę konsolę . Możesz się trochę jeszcze potargować . Moim zdaniem warto za taki zestaw . Ja bym za te 500 zł ją brał .

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wlasnie mam zamiar sie jeszcze potargowac, tylko chodzilo mi o te plyte czy gosciu mowi prawde bo mnie sie zdawalo ze nie, teraz mam pewnosc

7. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PS możesz jeszcze dla porównania zajrzeć tu na forum do działu "sprzedam" lub na allegro

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    po dacie produkcji to na 100% nie jest jasper. jesli koles ci wciska kit z wersja plyty glownej to bym sie trzymal od niego z daleka bo jesli klamie na temat jednej rzeczy to skad wiesz ze nie klamie na temat innej?

9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    on powiedzial ze prawdopodobnie jasper, nie mowmy ze klamie odrazu, widac ze sie nie zna bo pytajac jaka jest przerobka tez niewiedzial ani nic w tym temacie

10. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Kolega ma racje ! W sumie sam mam "Jaspera" Ale Falcony nie są złe ja bym brał , bo przerobiona ;P i bez bana ! Gdybym mial kase sam bym wział ...

@Inni ! Co do was to pogadajcie o płytach głównych typu

a) Zephyr - najwiekszy syf ! Produkowany 2006 początki konsoli !
    b) Xenon - Też syf tylko rrod !!

A ino tutaj piszecie , że : Falcon syf , Falcon sie przegrzewa , Jasper najlepszy !!
    Może i jest Jasper lepszy ! Ale falcon nie jest zły ! Już to człowieka "Wkur&ia !!"

Dziekuje za uwagę !!

11. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ooo dzieki, i to mi sie podoba, bo wlasnie na tym forum wszedzie pisze ze falcon do d*** i nie kupowac bo szajs jasper najlepszy, a ja nie chce wydawac tyle kasy na nowa konsole ktora moze mi nawalic w kazdym momencie, a po drugie zalezy mi na przerobionej bo nie mam zamiaru grac online tylko z kumplami, takze wielkie dzieki za wypowiedz

12. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Taki mały OT, ja sam miałem Xkloca z 2006 roku przez 3 lata prawie i zero problemów, podobnie moi 2 kuzyni i znajoma... i co.. i co, zero problemów, rrod niejest zasadą w starych modelach konsol, a na dodatek posiadanie xenon'a w wersji bez hdmi daje dużo możliwości przeróbek, flashowania, downgrade'u dash'a itp.. tym bardziej że jak już cos sie komuś przydarzy to za 100zł robisz prawdziwy reballing i masz z głowy nie znam nikogo komu bym robił reballing i by miał potem problemy...

EOT

13. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Tutaj chodzi , o to ,że każdy obarcza "Falcona" a piszą jaki to niesamowity jest "JASPER" !!

Pozatym każdy rrod wróci , więc bede wdzięczny jak nie bedziesz mi tu chwalil najstarszych konsoli ... Typu Xenon a tym bardziej Zephyr !!

Bo sam mialem Xenona i złapal rroda , naprawialem i gozik naprawa dala !! Więc nie oplaca się w to bawic ... Najlepiej mieć Falcona i Jaspera ! Bo to jedne z najlepzych konsol !!

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Guzik wiesz o konsolach
    Xenon jest starszy
    Zephyt to młodszy brat produkowany w 2007 roku

Wczytywanie...