1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca się?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MrCybucH, Październik 29, 2010.

1. MrCybucH

MrCybucH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elo

szukałem działu i myślę ze ten dział powinien mi pomoc w pytaniu

pytanie to takie ze, mam xbox-a 360 xenon-a... kupionego za 120zl 1 rok temu na allegro i naprawionego od razu za 100zl i po roku znów go naprawiłem w serwisie UKEN w lublinie ( rebranding 2 procesorów!! ponieważ to najlepsza naprawa konsoli na długi czas niż tamta naprawa co zapłaciłem za nia 100zl [zapłaciłem za 1]) za 200zl w lipcu i własnie nie wiem.. mówią w serwisie ze teraz nie może paść tak szybko i gwara jest do końca roku jeszcze i mam zaufanie do tej firmy własnie i nie wiem czy zainwestować w tego xboxa (hdd oraz live) czy go sprzedać... no własnie konsola bez bana i gram tylko takie gry Single-player a komp. to do muli i myślę zeby kupić do PC lepsza kartę graficzna bo mam gigabyte GF 7300GS

wiec jak? można zainwestować? bo z kasa na JASPER krucho przez dlugi czas

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak już to rebaling , po drugie nie potrzebnie władowałeś w to kase te konsole to syf który i tak padnie i dalsze naprawy nie mają sensu , sprzedać tez będzie problem to za dobrą cene , kup używanego x`a z allegro za grosze można kupić i po problemie a to spróbuj sprzedac

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie oplaca sie w nia wklada.
    Za kase wlozona w tego xenona kupilbys falcona uzywanego spokojnie.
    Sprobuj go wystawic na allegro i napisz,ze byl ten reballing,moze ktos kupi.
    I potem kup se Falcona albo Jaspera

Wczytywanie...

Poleć forum