1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy opłaca sie...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez VenoVel, Styczeń 30, 2012.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Od razu powiem ze wiem o temacie w ktorym mozna pytac o monitory ale od 3 dni czekam na odpowiedz i zero odzewu tak wiec zakladam ten temat bo zalezy mi na czasie tak wiec dziekuje za wszelkie odpowiedzi ;)
    Chcialbym sie was poradzic w sprawie kupna/zmiany monitora do xklocka. Posiadam teraz monitor ASUS vh222d w rozdzielczosci full hd bez hdmi tylko z wejsciem vga :confused: tak wiec musze ciagle zmieniac kabel z PC z kablem od Xboxa co troche mnie denerwuje . Postanowilem wiec kupic drugi monitor do xboxa , ale nie wiem czy sie oplaca i czy bedzie jakas roznica w obrazie jesli podlacze go do konsoli kablem hdmi bo jesli nie to jakos przeboleje tą ciagla zmiane jednego kabla na drugi i pozostawie tak jak jest a kupie sobie jakies gierki albo Kinecta. Prosze was o odpowiedzi za ktore z gory dziekuje. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Może jakas róznica w kolorkach ale to mozna wyregulowac przy tak małej przekatnej po mojemu nie warto.

4. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie ma roznicy. ja mam kabelem vga i mam tez telewizor full hd i niewidze
    roznicy

Wczytywanie...

Poleć forum