1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy osiągnięcie maksymalnej rangi w Modern Warfare 2 jest możliwe bez zabijania?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oczywiście, że jest, a przynajmniej tak uważa Glen McCracken – pierwszy na świecie gracz, który w Modern Warfare 2 postanowił osiągnąć 70. poziom doświadczenia bez posyłania w kierunku przeciwników choćby jednej kuli.

Swoją misję Glen rozpoczął kilka dni temu. W ciągu zaledwie dwóch pierwszych godzin udało mu się dojść do 5. poziomu bez zabijania absolutnie żadnego przeciwnika. Dokonał tego z wykorzystaniem samej tarczy i granatów ogłuszających, przy pomocy których atakował już lekko rannych przeciwników. W ten sposób gra przyznaje mu cenne punkty, jednocześnie nie dodając do statystyk kolejnych zabójstw. Dobrym źródłem doświadczenia jest też przejmowanie flagi w odpowiednich trybach.

Zastanawiacie się pewnie, co skłoniło tego gracza do tak karkołomnego czynu. Oto co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany:

Game Informer podawał wczoraj, iż do tej pory Glenowi udało się osiągnąć 11. poziom. W tym czasie nikogo nie zabił, a sam ginął ponad 270 razy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to po upływie dwóch miesięcy śmiałek zostanie pierwszym na świecie graczem, który w Modern Warfare 2 osiągnął prestiżowy poziom doświadczenia przy użyciu takich właśnie pacyfistycznych metod. Chcecie mu pomóc? Poszukajcie na PlayStation Network użytkownika o nicku Mr_No_Kills.

Glenowi gratulujemy oryginalnego pomysłu i niesamowitego samozaparcia. No, i czekamy z niecierpliwością na udane zakończenie tej nietypowej misji.

źródło: gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    heh ;] wcale to nie takie trudne ;p wystarczyło by grać dominacje z tarczą, maraton, waga lekka i przejmować flagi ;] Albo na SnD "łapać" pociski na tarcze i co kilka 500exp ;]
    Ale nie powiem - ciekawy pomysł tylko chciałbym wiedzieć jakie ma k/d ratio ;d

4. Luirun

Luirun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajnie wymyślił.
    Mam nadzieje że dotrwa, bo będzie ciężko.
    Choćby 1 kill może sprawić że straci długą robote.

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy ja wiem czy to taki wielki wyczyn? Ja z tarczą na S&D potrafie zabic 4-5 osób. Czyli ze jakies 3 tygodnie i wbijam prestiz bez szczelania i biegam tylko z tarcza...

6. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dobry pomysł. Brawa dla niego , oby mu się to udało

7. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    patrixok 4-5 osób heheheh gralem z toba niedawno i wiem jakim noobem jesteś:)

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Na początku chciałem napisać że człowiek pozytywnie zakręcony, ale w praktyce to trochę No-Life, 5 razy wbił presiża (to raczej coś dobrego, pewnie jak max lvl w WoWie, a tak to nie wiem, bo na multi w CoDach nie ciosałem) to teraz zaszpanuje całemu światu w rankingach i wbije go poraz 6 bez zabijania... niech zmieni grę albo poczyta książkę imo...

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No brawo dla tego gościa

10. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupil gre w ktorej trzeba do siebie strzelac a tylko ginie. szacuneczek dla goscia. mnie by ta gra wykonczyla psychicznie jakbym mial tylko ginac. chociaz fajnie byloby byc w newsie na np. xboxforum ;p

11. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Haha... Ja jakos jeszcze z toba nigdy nie gralem, bynajmniej cię nie kojarze. Wogle golda nie masz a ty mi tu mowisz ze ze mna grales... moze i mnie widziales jak gralem tylko ze dopiero jestem jakies 4 dni na live po przerwie 1,5 miesiąca wiec byc moze i mialem jakies tam 5-5 w S&D. Lecz jezeli mowisz ze jestem noobkiem to moze 1vs1? I tak owszem zabijam 4-5 osoby tarcza + C4 . Moze jakims wielkim pr0 nie jestem z ratio 1.70 (mam 1.22) ale noobem nie jestem. Napisz do mnie na gt to zagramy 1vs1 .

12. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    Czasem dobrze jest sobie nieco odmienic zycie... ale nie naparzajac w jedna gre i zmienic taktyke... Tak jak MrDraiger napisal niech sobie Mr_No_Kill poczyta jakas dobra ksiazke, wyjdzie na dwor i tam moze sie postrzela w paintball czy cos... Xbox czy PS3 (jak i kazdy inny sprzet) to nie wszystko... a jesli zagral w gre 5 razy i ja wymaxowal, to jakim problemem bedzie i przejsc ja po raz 6 ? imho bezsens troche...

13. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wystarczy wbić do zmodyfikowanego prywatnego meczu i można nie tylko mieć 70 lvl bez zabijania, ale także odblokowane wszystkie dodatki i kamuflaże do broni.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum