1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy pad mi napęd ?? Pomocy ! część 1

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez milka3891, Czerwiec 5, 2008.

1. milka3891

milka3891 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiec tak. Na początku czytał mi bez problemu . pojawiły sie diody śmierci . Oddałem do serwisu, przysłali i nie działał :mad: Nie pojawiały się żadne diody :p. dostałem go nagrałem GTA IV i chciał aktualizacje zrobiłem i bład :mad: Znalazłem ze trzeba przycisnąć odpowiednie przyciski zrobiłem tak parę razy i pomogło. GTA odpaliło się i się zawiesiła. następnie odpaliłem dark sector pograłem 10 min i się zawiesił . i potem odpalał się ale każdym razem coraz szybciej sie zawieszał. myślałem ze płyty phlipsa nagrałem na verbatim każda z nich i nic włącza sie czasami. ale nawet nie zagram.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: czy pad mi napęd ?? Pomocy ! część 1

To nie napęd, zimne luty powodują zawieszanie konsoli! Gdy by to był napęd to by się nie wieszała co chwile.

4. milka3891

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

czyli mi znowu zjeba.... konsole??
    :(

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Na 90% to jest zimny lut.

6. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

A oni zrobili ci X-clampa czy reballing?

7. milka3891

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Nie wiem. pojawiły mi sie 3 diody i wysłałem do http://www.iksboks.aplus.pl/ a co zrobili to nie wiem.

8. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Jest to serwis juchego wiec to napewno reballing. Jakby zrobil xclampa to wystarczy go dokrecic/poluzowac . Pisz do niego i powiedz o co biega

9. Fistach

Fistach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jeżeli u Juchego naprawiałeś to masz u niego miesiąc gwarancji, że jeżeli usterka pojawi się ponownie to naprawi bez pobrania kosztów.

Wczytywanie...

Poleć forum