1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Pioneer DVR-108 bedzie dobra do nagrywania gier na X360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 0364, Marzec 8, 2011.

1. 0364

0364 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy może DVR-109?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Przecie te nagrywarki maja 6 lat, to stare modele ktorych juz od lat nie ma na rynku

4. 0364

0364 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale na allegro jest wystawionych 200 szt. Więc jak?

5. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Gdzie ty na allegro masz 200 sztuk tych nagrywarek ?

Najnowszy model to 119(ATA) lub 219(SATA) i taki kup, reszta to albo lezaki albo uzywki sprzedawane jako niby nowe

6. berials

berials Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miesiąc temu kupiłem Pioneera DVR-18L i polecam bez zastrzeżeń.

7. Miedzcu

Miedzcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podepnę się do tematu by nie zakładać nowego. Jaki dziś konkretny model jest polecany by nagrywać gry na Xbox 360 slim? Rozumiem że Pioneer DVR-219 się nada?

8. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja od siebie mogę polecić napędy firmy LiteON. Obecnie posiadam model iHas424, który jak widzę został już zastąpiony przez nowsze. Natomiast każdy LiteON powinien być odpowiedni pod warunkiem, że w środku siedzi laser i wszystko tej firmy. W moim przypadku były dwie wersje napędu z elektryką od NEC-a i drugi z LiteON-a. Właściwie nie miałem problemu z żadną płytą, czy to Verbatim, czy to Hawk (chociaż wiadomo - Verbatki, to Verbatki).

9. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Pioneer bedze mial lepsza jakosc zapisu i bedzie bardziej trwaly niz liteon, choc modelele z koncowka 18/19 maja chipsety od liteona to jednak reszta podzespołów i firmware jest pioneera

10. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten pioneer to oem QSI wiec z pioneerem ma tyle wspolnego co napis na etykiecie i firmware. Ja bym wzial optiarc ad-7260, jest costumowy bios z bitsettingiem wiec do gier jak znalazl.

nabazgrane na LG - P500

11. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ktory pioneer ?
    Do gier na xboxie nie trzeba ani troche zmieniac ksiegi

12. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pioneer 219 to produkt QSI. Ostatnim napedem wyprodukowanym przez pionka byla 217, potem to juz same oemy. Zawsze myslalem ze trzeba ustawiac ksiege do gier na x, w duzej liczbie tutkow opartych o imgburn tak bylo napisane ;) aczkolwiek sam tego niestosjuje bo nieuzywam imgburn i moja 216 robi to z automatu.

nabazgrane na LG - P500

13. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To ze model 118 mial chipset mediateka nie znaczy ze jest to oem liteona, model 218 mial chipset neca, oba modele mialy bardzo dobra jakosc zapisu i trwalosc, 118L do tej pory chodzi w jednym z moich kompow, nie tylko chipset powoduje ze nagrywarka jest oemem czy tez nie, chipy byly zmieniane m.in. aby uzyskac predkosc 24x

14. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra ja mowie o oem firmy QSI a ty o litku to sie rzeczywiscie dogadalismy. Swoja droga i tak opinie ludzi sa takie ze 219 jest pierwszym udanym napedem pod szyldem pioneer od czasow 216.

Swoja droga wydaje mi sie ze mediateka nieuzywa tylko litek ;)

nabazgrane na LG - P500

15. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ale dany chipset jest taki sam jak w litkach, gdzie te opnie bo ja nie slyszalem takze zlych opinii o modelach 118/218

16. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Każda nagrywarka się nadaje aby obsługiwała DVD+R DL ja mam LG jakieś z funkcją Lightscribe i wypaliłem już na niej 23 gry na xboxa i działa bardzo dobrze .

17. Miedzcu

Miedzcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A gdybyście mieli polecić jakiś konkretny the best of the best nowy model to który? (ja mam strasznego pecha do wyboru nagrywarek - zawsze sam wybierałem według jakiś tanich, ustawionych testów z gazet komputerowych a później miałem z nimi same problemy- wiec chce się na Was zdać szczególnie że nigdzie nie jest oceniana przydatność nagrywarki do nagrywania gier na Xbox 360 :D )

18. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepszy wedlug mnie jest plextor asus. mialem stycznosc z obama prawie nie klada plyt. z geniuszu kupilem lg i musze maxelle kupowac zeby nie tracic plyt i zeby to dzialalo na xie. mialem pozyczonego plextora wypalalem wszystko i zadko cos padlo.swoja droga pionery nie sa zle:)

19. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Plextor dzis to 100% liteon

20. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    liteon mialem wiele lat dobra nagrywarka ale mialem taka 3lata temu te obecne nie sa najlepszej jakosci. a plextora mialem bite 2lata i nagrywala noname ktore dzialy na xie .takie same plyty chcialem nagrac na nowszym o 3lata lg nie chcialy sie nagrac padaly albo nie dzialaly

21. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Liteon to tani odlam sony, do samych litkow trzeba miec szczescie, mialem ich wiele i zaden nie wytrzymywał 2 lat, ostatni prawdziwy plextor to 755a, obecnie to sa liteony ze znaczkiem plextora wiec sam znaczek nie zalatwi sprawy i nie ma sensu przeplacac z reszta obecne nagrywarki dvd to budżetówki, sa tak tanie ze nawet jak nie wytrzyma wiecej niz 2 lata to raz na dwa lata 60zl to nie majatek

Wczytywanie...

Poleć forum