1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy po formacie pamięci wbudowanej usunie mi się przeróbka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gustawson, Czerwiec 9, 2012.

1. gustawson

gustawson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Obecnie posiadam dasha 1599, mam konsole wersja Jasper z 512 MB wbudowanej pamięci z LT 2.0, z racji tego że chce sobie wrzucić najnowszego dasha potrzebne jest mi miejsce bo juz obecnie mam 20 MB wolnego pomimo że savów gier tam praktycznie nie ma. (pewnie poprzednie aktualizacje i przeróbki) I moje pytanie czy po formacie tej pamięci nie usunie mi się przeróbka?

Nie posiadam dysku twardego. Napęd Lite-on bo konsola jestr z lipca 2009 to raczej lite-on

Teraz druga rzecz.
    Załóżmy że chce sobie pograć w max payne 3 to:

LT 2.0 - aktualizacja dasha, zmiana topologii na 2.0, granie. (dobrze to wywnioskowalem czytajac dziesiatki tematow na Waszym forum?)
    Czytałem też o jakimś TU, do jakich gier bede musial je wgrywać jeśli zrobie to co wyzej wymienilem?

LT 3.0 - aktualizacja dasha, granie.
    A gry na lt.2.0 z xgd3 juz pojda do kosza, to jak je nagrac ponownie by na 3.0 chodziły?

Mam nadzieje że nie poplątałem sie w zeznaniach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ''Przeróbka'' jest w napędzie, a nie na dysku...
    Po sformatowaniu go stracisz wszystkie save'y i profile, więc zrób sobie kopie zapasowe.

1 osoba to lubi.
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aktualizację zainstaluj na pednrive'ie. Nie stracisz przeróbki.

Poradnik nagrywania w sygnaturce (od nowa XGD3 i XGD2_AP2.5). Będziesz musiał dogrywać TU. Poradnik w dziale LT --> Artykuły.

Wczytywanie...

Poleć forum