1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy po wymianie napedu na nowy identyczny tzreba wyciagac klucz?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wutang81, Październik 20, 2013.

1. wutang81

wutang81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pytanko,wlasnie kupilem xboxa,ktory przy wkladaniu plyt i probie czytania naped wydaje tylko dziwne brzeczenie,slychac,ze plyta na chwilke sie kreci,ale nie udaje mu sie jej odczytac.proby czyszczenia skonczyly sie niczym,wie chyba pozostaje mi tylko wymiania napedu.
    teraz pytanie do Was:czy w momencie gdzy zakupie taki sam idetycznie naped ciagle bedzie trzeba wyciagac z niego klucz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie trzeba klucz odczytany z Twojego napędu wgrać do nowego.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk

4. wutang81

wutang81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a duzo zamoty z tym jest?
    mam wrazenie,ze ten silniczek z boku lasera,ten z prowadnica gwintowa wydaje takie dziwne dzwieki.
    pewnie tak czy siak lepiej wymienic caly naped?

Wczytywanie...

Poleć forum