1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy podłączać się do neta czy może oczekiwać?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez trac3r, Październik 31, 2010.

1. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Witam. Mam pytanie, bo prawdopodobnie czeka na mnie ban na live(wszyscy kumple ktorych mam na live dostali), to czy istnieje taka możliwość że w niedalekiej przyszłości "coś" wyjdzie żeby szło to ominąć i znów móc się cieszyć esencją grania na iksie przez Live? I co wy byście zrobili na moim miejscu? Może jednak się upewnić? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Obecny dashboard który będzie miał premierę na dniach będzie wykrywał wszystkie przeróbki, a bana dostaniesz prędzej czy później to kwestia czasu, jak masz nie zbanowaną konsolę to nie ryzykuj bo szkoda

4. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    hmm... jeśli oni dostali a Ty jeszcze nie to i tak pewnie flage masz. to lepiej nie podłączać... a z tym sie nic nie zrobi, bo ms ma dane na serwerze... a nie w Twojej konsoli

5. p3nny

p3nny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tracer trzeba przeczekać ten okres- w podobnej sytuacji jest 60% tego forum :D

6. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a skad to wiesz??? w MS pracujesz??? to tylko plotki, a co do tematu to jakoś nie slyszalem zeby bany lecialy, przerobiles konsole to juz nie placz , podlacz dostanisz bana i nie bedziesz zakladal glupich tematow:) przerabialas to wiedziales co robisz heheh nie jestem jakis przeciwnikiem bo sam mialem 2 konsole przerobione:)

Wczytywanie...

Poleć forum