1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy podoba wam się grafika w XBOX 360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Lipiec 5, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Planuje, planuje zakup tego xboxa, ale czym bliżej kupna tym więcej więcej pytań chodzi mi po głowie... Tym razem chodzi o grafikę. Otóż jak to jest z nią na konsoli? Na YT może jest coś przedstawione, ale chciałbym się dowiedziec tego od użytkowników tego sprzętu jak to wygląda na serio. Czy podoba wam się grafika na tej konsoli? Czy na każdej wersji jest taka sama? To pytania, które na chwile obecną mnie dręczą. Od razu mówię że nie mam możliwości sprawdziś tego u jakiegoś kumpla, bo po prostu wszyscy to PC'towce :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zawsze uważałem, że grafika na xboxie stoi na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście na chwilę obecną grafika w grach komputerowych biję tą z konsoli, która jest na rynku od 2005 roku, tak więc proponuje nie zastanawiać się zbyt długo, bo się doczekasz nowej generacji :D. Moim zdaniem jeśli nie grałeś dużo na kompie, to szybko się przyzwyczaisz, wiele gier wygląda naprawdę bardzo ładnie i jest na czym zawiesić oko. Jak wiadomo grafika, to nie wszystko, ale jedyne do czego mógłbym się doczepić, to brak wygładzania krawędzi. Im bliżej siedzisz i im większa ostrość w tv, tym będą bardziej widoczne.

4. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no napewno dobry PC (czyli z z grafą na poziomie GF460) ma lepsza grafikę pod względem szczegółowości rozdzielczości tekstur itp. Ale moim subiektywnym zdaniem X360 daje jeszcze radę co pokazał Crysis 2 (myśle że nie przesadzę z stwierdzeniem że wersja X360 wygląda jak PC na normal oczywiście nie w FHD). Jak lubisz grać a nie stać i oglądać krajobrazy to czasem niskie rozdzielczości tekstur, brak dynamicznego oświetlenia (oczwiśice mówie o niektórych grach) w ogóle nie przeszkadza. Poza tym przy TV nie siedzisz tak blisko jak przed monitorem więc takie drobnostki mniej dokuczają.
    Ale podejrzewam że raczej wzrostu jakości grafiki raczej nie ujrzymy (kiedyś co nowe gry wyglądały przeważnie lepiej a teraz tak od 2010 jest taki sam poziom).
    Powiem tyle grafika jest dobra jaki się twórcy postarają, moim zdaniem zwróć uwagę raczej na wygodę grania, oraz same gry których wiekszość jest głównie kierowana na rynek konsol wiec zreguły ich gameplay i sterowanie są bardziej dopracowane.
    Poza tym każda wersja X360 z HDMI oferuje taką sama grafę (jesli jest gorsza to tylko ze względu na sposób podłączenia do TV a nie wersje konsoli ).
    Na koniec dodam że nawet cieszy mnie to że za bardzo z X360 nie da sie wycisnąc lepszej grafiki bo producenci będą starali się przyciągnąć do gier nie grafiką ale o wiele ważniejszym gameplayem przez co gry będą (a bynajmniej powinny) dłuższe (tekstury zajmują dużo miejsca przez co czasem trzeba skrócić gameplay aby się wyrobić na DVD) z nowymi rewolucyjnymi mechanizmami rozgrywki
    PS: OK końcówka to takie moje marzenie bo pewnie wydadzą następce X360 i dalej będą dawać tylko lepsza grafe kosztem gameplaya

5. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli chodzi o grę na PC przyzwyczaiłem się do mojego sprzętu który tak serio nie jest najlepszy, więc grafika x'a jakoś specjalnie nie będzie mnie odpychała. Zamierzam grac w odległości 3,5m (tyle mi wychodzi gdy leże na łóżku) na 42" plaźmie, więc komfort gry powinien byc przyjemny..:)

6. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no i te braki graficzne X360 powinny byc mniej widoczne. Ale sam widzisz leżenie w łóżku i granie...... sama przyjemność...

7. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli wcześniej grałeś na zaje.istym pc , to konsola może cie negatywnie zaskoczyć , ale jeżeli tak jak mówisz , grałeś na średniaku , to będziesz zadowolony.

8. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pamiętam jak dwa lata temu poszedłem do kumpla i odpalil jakiegoś dragonballa na xboxie to kolosalne wrażenie zrobiła na mnie grafa.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

9. kboro

kboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Owszem grafika na bardzo dobrym kompie jest lepsza ale trzeba myśleć przyszłościowo, pograsz z rok, wyjdzie interesująca się pozycja i okaże się, że za mało RAMU lub karta graficzna już nie daje rady, w xboxie nie ma tego problemu, po prostu kupujesz gre i grasz nie martwiąc się o wymagania a swoją drogą grafika xboxa moim zdaniem jest również piękna i nie powinna odpychać pod warunkiem, że grasz na jakimś hdmi bo gra na composite z rozdzielczością 480p daje niezbyt fajne efekty :) Ale xboxa bardzo polecam bez zastanowienia!

10. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie , poza tym , teraz konsole są główną formą zarobku dla firm produkujących gry , więc nie musisz się martwić , że na xboxa nie wyjdzie jakaś gra bo xbox jej nie uciągnie.
    Twórcy aktualnie stoją w rozwoju gier i grafiki z powodu tego , że konsola już lepszej grafiki nie odpali.
    Do puki nie wyjdzie nowy xbox to na 360 będą robione gry na 100 %.

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Myślę, że 3,5 metra to dobra odległość biorąc pod uwagę jakość grafiki i wielkość TV, więc tym nie powinieneś się martwić. Co do gier to wydaje mi się, i jednocześnie mam taką nadzieje ,że w momencie pojawienia się nowej generacji, stara będzie dalej wspierana przez długi czas, tak jak, to miało miejsce w przypadku PS2.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mi się grafika na Xbox'ie nie podoba. Najbardziej kłuje w oczy brak anti aliasingu, rozdzielczość 720p oraz brak v-sync i niski framerate w grach.

Dla porównania - takie Gta 4 na niskich/średnich na PC wygląda lepiej niż Gta 4 na Xbox'ie :)

13. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Nie narzekam choć mogło by być lepiej.

14. Picek17

Picek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Jak by to ujac jednym słowem hmm.... Piękna GRAFIKA niektórzy mgoa sie ze mna nie zgadzac ale mówie tak dlatego ze mam kompa slabego

15. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi grafika w zupełności wystarcza. Co z tego że grafika jest lepsza na kompie(o ile masz takiego dobrego) skoro gra na padzie jest 4x lepsza niż na klawiaturze.

Wczytywanie...

Poleć forum