1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy pogram w nowe gry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez makaveli23l, Styczeń 28, 2013.

1. makaveli23l

makaveli23l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam w xboxie naped samsunga ms28a i lt+ 2.01 (do tego napedu nie ma lt+ 3) mam najniwszy dash sciagniety przez live'a bo gram online. Moje pytanie brzmi czy pogram w nowe gry nagrane zwykla nagrywarka przez
    BurnerMax Payload tool? I czy nagrac je mam normalnie jak przy starszych grach przez imgburn? Swoja droga czemu ten naped nie ma lt+ 3? Jestem zielony w tym.

P.S. Mam spoofa z liteona na samsunga czytałem ze nie pogram przez to w gry ap 2.5 czyli we wszystkie nowe?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Czy pogram w nowe gry?

Jeśli napęd był w konsoli fabrycznie to czyta wszystko na lt 2.01 wiec nie ma sensu robić do niego 3.0

Ty masz jedna spoof wiec nie będą ci chodzić nowe gry. Trzeba zmienić na taki jaki był fabrycznie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
  5. makaveli23l

makaveli23l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Czy pogram w nowe gry?

Ale np. Fable 3 ktory ma zabezoieczenie ap 2.5 dziala.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum