1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy posiada przeróbke ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba1418, Październik 2, 2013.

1. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem niedawno slimek z 2010-11 roku pan powiedział że nie przerabiana ale jak przyszła zauważyłem że byłą otwierana włożyłem gierkę z lt2.0 zostały mi z grubasa i wyskoczył napis że Gra wymaga aktualizacji ale nie została odnaleziona więc włożyłem innego gierkę tylko starszą żeby dash się zgadzał i tu gra się zacina na logo XBOX 360 cos w tym stylu http://insidegames.blog.pl/files/2013/09/url.jpeg ale konsolka chodzi dalej po wysunięciu płyty wchodzi w menu główne czy konsolka może być przerobiona tylko ma lt3.0?

Wczytywanie...

Poleć forum